Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
25 lipca 2016

"Boisko Glika" może być gotowe jeszcze w tym roku

"Boisko Glika" może być gotowe jeszcze w tym roku
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Ciągle trwają rozmowy w sprawie budowy boiska na ulicy Moniuszki. Przypomnijmy, że rok temu budowę boiska finansowo wspomógł reprezentant Polski w piłce nożnej, Kamil Glik. Boisko ma kosztować ok. 500-600 tys. zł.

Budowa boiska już dawno by się rozpoczęła. Na przeszkodzie stanęły jednak sprawy własności gruntów wokół boiska. Miasto musi dogadać się z kilkoma prywatnymi właścicielami.

- Trwają ustalenia ze wspólnotą mieszkaniową, która jest właścicielem garaży i drogi dojazdowej do boiska. W najbliższym czasie będą następowały wykupy gruntów, następnie zostanie ogłoszony przetarg i jeśli wszystko dobrze pójdzie i pogoda dopisze, w tym roku boisko powinno być ukończone - mówi prezydent miasta, Anna Hetman.

Gdy boisko będzie gotowe do otwarcia, miasto będzie chciało zorganizować mecz z mieszkańcami, w którym udział miałby wziąć również Kamil Glik. Jastrzębianin przyjechałby na otwarcie, o ile udałoby mu się znaleźć czas w swoim napiętym grafiku. Przypomnijmy, że Kamil Glik niedawno trafił do nowego klubu - AS Monaco. Został wykupiony za 11 mln euro.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Kamil Glik jednak zagra na Mistrzostwach? Kamil Glik jednak zagra na Mistrzostwach?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
ecik25.07.2016 18:08

dobry żart...tą kasę pani prezydent już dawno wydała na swoje imprezowanie!!!

hewhe25.07.2016 17:35

rok czasu trwają rozmowy w sprawie budowy boiska:D hehe Dobre.