Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
25 lipca 2016

Mieszkańcy mogą się ochłodzić przy kurtynach wodnych

Mieszkańcy mogą się ochłodzić przy kurtynach wodnych
fot. UM Jastrzębie

Trzy kolejne kurtyny wodne zostały zainstalowane w naszym mieście. Mieszkańcy podczas upału mogą się nieco ochłodzić. Urządzenia zamontował Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji.

Wodne zraszacze już wcześniej pojawiły się w Jastrzębiu, m.in. przy hali widowiskowo sportowej. Teraz jastrzębianie mogą również ochłodzić się przy Miejskim Ośrodku Kultury, na placu przy Supersamie oraz w Parku Zdrojowym. Kurtyny wodne pozostaną w Jastrzębiu do końca wakacji.

- Kurtyny i tryskacze zostały zamontowane w miejscach, gdzie przechodzi dużą ilość osób. To miejsca nie tylko dla ochłody, ale również jest to atrakcja dla dzieci - mówi prezydent miasta, Anna Hetman.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Zniszczył samochód na parkingu Zniszczył samochód na parkingu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
bolo02.08.2016 14:39

No naprawdę masz sie czym chwalić :)
Do pracy prezydentowo bo nadal jako mieszkańcy miasta nie mamy darmowej obiecanej komunikacji miejskiej, aqua parku, sciezki rowerowej aaaa i przydał by sie remont stacji PKP J-Z...