Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
26 lipca 2016

Tomasz Kominek w nowym napastnikiem JKH

Tomasz Kominek w nowym napastnikiem JKH
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

JKH GKS Jastrzębie wzbogacił się o nowego gracza. Został nim czeski napastnik, Tomasz Kominek. Zawodnik już rozpoczął treningu z drużyną.

Nowy nabytek JKH GKS Jastrzębie to 25-letni wychowanek Komety Brno. Po występach w młodzieżowych drużynach ze swojego rodzinnego miasta przeniósł się do Znojma. Z drużyną Orłów miał okazję do występów w międzynarodowej lidze EBEL. Czech grał również w klubach słowackich - w Dukli Trenczyn i HK 36 Skalica. Później trafił do drugoligowej drużyny z Nowych Zamków, z którą awansował do słowackiej Tipsport Ekstraligi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!