Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
27 lipca 2016

Znamy ceny biletów i karnetów na mecze hokeja

Znamy ceny biletów i karnetów na mecze hokeja
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

JKH GKS Jastrzębie ustalił cennik biletów na mecze JKH GKS Jastrzębie w nadchodzącym sezonie. Bilety będą nieco tańsze niż w poprzednim sezonie. Karnety natomiast obejmować będą również fazę Play-Off i Play-Out.

Bilet normalny kosztować będzie 10 zł, a ulgowy 5 zł. Bilet ulgowy przysługiwać będzie kobietom, dzieciom, młodzieży uczącej się, studentom do 26 roku życia, osobom powyżej 65. roku życia oraz opiekunowi osoby niepełnosprawnej, za okazaniem przy zakupie odpowiednich dokumentów potwierdzających uprawnienie do zniżki. Darmowy wstęp mają dzieci do 9 lat oraz osoby niepełnosprawne. Klub JKH GKS Jastrzębie jest uczestnikiem programu Rodzina 3+. Zgodnie z jego zasadami na jeden bilet normalny wchodzi cała rodzina.

Znana jest również cena karnetu. Będzie on kosztować 200 złotych, ale w dniu rozpoczęcia sprzedaży (która ruszy podczas prezentacji drużyny) będzie można go nabyć za 170 złotych. Cena karnetu VIP pozostanie bez zmian - 700 złotych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość28.07.2016 8:14

Potrzeba w Jastrzebiu takich ,,kibiców,, jak olek - tylko budka z piwem

olek27.07.2016 15:39

Ja nawet za darmo nie pojdę na Jastor...