Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
29 lipca 2016

Niepełnosprawny sportowiec pokona na rowerze 2016 km

Niepełnosprawny sportowiec pokona na rowerze 2016 km

Kamil Misztal, niepełnosprawny sportowiec pokona 2016 km na rowerze, by w ten sposób zebrać pieniądze na zakupów protez dla podopiecznych Fundacji Amp Active. 29 lipca sportowiec zawita do Jastrzębia.

Podróż rozpoczęła się 22 lipca i potrwa do 7 sierpnia. Uczestnicy wyprawy, w której jedzie Kamil Misztal rozpoczęła przejazd od Warszawy, przez Częstochowę, Wrocław, Nysę. W piątek, 29 lipca o godzinie 17:00 przejedzie przez Jastrzębie. Tutaj, w Domu Zdrojowym, czeka go spotkanie z przedstawicielami miasta. Później sportowiec wyruszy do Zakopanego i przez Krynicę Zdrój, Łańcut, Lublin powróci do Warszawy.

Kamil Misztal wraz z grupą pokonuje codziennie od 90 do 170 km. Na trasie dołączają się również inne grupy kolarskie oraz osoby z dysfunkcjami. W ten sposób sportowiec chce zebrać pieniądze na zakup dwóch nowych protez dla Marcina Kusińskiego i Mateusz Żebrowskiego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konkurs na logo dla rowerów miejskich Konkurs na logo dla rowerów miejskich

Dzisiaj znakowanie rowerów! Dzisiaj znakowanie rowerów!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!