Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
29 lipca 2016

Jonatan Domin odchodzi do Turzy Śląskiej

Jonatan Domin odchodzi do Turzy Śląskiej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Z GKS-em 1962 Jastrzębie pożegnał się 20-letni Jonatan Domin. Napastnik w ostatnim czasie nie miał zbyt wielu okazji do występów w barwach jastrzębskiego klubu. Teraz na zasadzie transferu definitywnego przenosi się do Unii Turza Śląska.

20-letni napastnik dołączył do GKS-u w sezonie 2015/2016. W rundzie jesiennej nie grał zbyt często w drużynie, dlatego na rundę wiosenną został wypożyczony do czwartoligowej Unii Turza Śląska, z którą wywalczył awans do III ligi. Teraz właśnie tam przenosi się piłkarz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowe krzesełka na Stadionie  Miejskim Nowe krzesełka na Stadionie Miejskim

Kacper Kawula z GKS 1962 Jastrzębie wypożyczony do Bytovii Kacper Kawula z GKS 1962 Jastrzębie wypożyczony do Bytovii

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!