Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
3 sierpnia 2016

Niedługo kolejne grillowanie na OWN-ie

Niedługo kolejne grillowanie na OWN-ie

W niedzielę, 7 sierpnia na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego odbędzie się kolejny piknik rodzinny. Tym razem motywem przewodnim będzie rodzinne grillowanie. Oprócz tego odbędzie się również konferencja prasowa w sprawie OWN-u.

Rodzinne Grillowanie na OWN-ie startuje o godzinie 16:00. Każdy uczestnik we własnym zakresie musi zorganizować sobie kosze piknikowe. Organizatorzy zapewniają bezpłatną możliwość skorzystania grilla. Zaplanowano również liczne konkursy i zabawy.

Jednym z punktów imprezy będzie konferencja prasowa na której prezydent miasta Anna Hetman przedstawi obecny stan prac nad OWN-em.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też  Ogrzewania przeżywa oblężenie. Podziemia też

Groził, że zabije ojca i brata Groził, że zabije ojca i brata

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Gość10.08.2016 11:20

Kto następnym Prezydentem ?

ecik04.08.2016 18:08

Grażyna...następna opętana obietnicami bez pokrycia...wszystkie rozumy w jednym palcu ...tak się jej wydaje, więc masz szanse zamiast na grila idż sie modlić o rozumek bo z tym u ciebie cieniutko!!!

Grażyna04.08.2016 13:21

Oj Eciku, Eciku! Módl się o zdrowie. Rozumu już nie wymodlisz. Jesteś z tych, którym się wydaje, że są błyskotliwi, choć mają z błyskotliwością tylko wtedy coś wspólnego gdy odwijają sreberko z czekolady.

Hanysie04.08.2016 13:19

Pani Prezydent od dawna nad tym myśli. To nie taka prosta sprawa. PiS ma swoich przedstawicieli w radzie miasta, którzy robią wszystko, żeby to się nie udało.

hanys04.08.2016 11:37

a może Pani Prezydent i Jej świta zainteresowała by się jak pozbyć się z miasta warszawki czyli Warbusa i pomóc rodzimej firmie PKM-owi a nie grillowaniem.

34567804.08.2016 8:44

Warto chyba wrzytkie ekipy przyjdą ja chyba pójdę ale nie wiem

ecik04.08.2016 7:39

do .do marudnych....aleś ty prosty człowiek...to żebyś sobie pogrilował na tych chaszczach to do tego ci potrzebna pani prezydent? ona niech się za robotę weżmie bo kadencja minie a jeszcze nic dla miasta nie zrobiła!!! tylko imprezowanie!!!

Pokaż wszystkie opinie (13)