Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 sierpnia 2016

Najlepsza przestrzeń publiczna w Jastrzębiu?

Najlepsza przestrzeń publiczna w Jastrzębiu?
fot. UM Jastrzębie

Dwie realizacja z Jastrzębia-Zdroju biorą udział w plebiscycie na "Najlepszą przestrzeń publiczną w Województwie Śląskim" - jest to inhalatorium w parku zdrojowym oraz mały park na ul. Żeromskiego.

1 sierpnia ruszyło głosowania na najlepszą przestrzeń publiczną na Śląsku. Można głosować na dwie realizacje z Jastrzębia-Zdroju:
- Rewitalizacje polegającą na remoncie stawów i parku usytuowanego pomiędzy ul. Żeromskiego a ul. 1 Maja w Jastrzębiu-Zdroju
- Budowa inhalatorium zasilanego wodami solankowymi w Parku Zdrojowym przy ul. Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju

Do plebiscytu zgłoszono 43 realizacje z 30 gmin województwa śląskiego. Wśród głosujących rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Głosowanie trwa do końca sierpnia.

Link do głosowania

Polub i udostępnij
Czytaj też

Laptopa i smartfon doładujesz koło tężni Laptopa i smartfon doładujesz koło tężni

Powstanie parking przy ulicy Jagiełły Powstanie parking przy ulicy Jagiełły

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Gość08.08.2016 7:35

To o czym piszesz to zrobił poprzedni prezydent -pan Janecki. Najlepszą i jedyną przestrzenią publiczną dla Hetmanowej są przeładowane kontenery na śmieci i syf dookoła nich na całym Jastrzębiu. Niech sobie robi pikniki własne co sobotę przy innych kontenerach. Tak marnuje nasze podatki.

do Mieszkaniec07.08.2016 19:53

nie rozśmieszaj ludzi, ta malutka klitka nie zasługuje na zgłoszenie i tyle.

Gość07.08.2016 8:22

Las koło cmentarza komunalnego, miejsce wywozu gruzu z cmentarza i namiotów bezdomnych.

Mieszkaniec06.08.2016 19:11

Widać że opinie piszą niedouczeni malkontenci. Wiecznie niezadowoleni. A co zrobiliscie dla miasta? Przez takich, to jasnet schodzi na psy

zniesmaczony06.08.2016 12:52

Mały park na ul. Żeromskiego popołudniowe i wieczorne siedlisko cwaniaczków ( oczywiście w grupie ) z pobliskiego osiedla najczęściej pod wpływem i to nie koniecznie alkoholu.. także korzystanie z tamtejszej siłowni na świeżym powietrzu to czysta przyjemność !

Gość06.08.2016 12:14

Ulica Mazowiecka.

do mieszkaniec05.08.2016 12:01

A Twoim ulubionym miejscem jest zapewne trzepak obok śmietnika.

Pokaż wszystkie opinie (14)