Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
5 sierpnia 2016

Pierwszy sparing JKH przegrany 0:4. Trener testował zawodników

Pierwszy sparing JKH przegrany 0:4. Trener testował zawodników
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali pierwszy sparing z HC RT Torax Poruba 2011 0:4. Była to okazja do sprawdzeniu przez trenera Roberta Kalabera kilku zawodników. Kolejnym rywalem JKH będzie reprezentacja Słowacji do lat 20.

Od początku meczu jastrzębskiej bramki strzegł czeski golkipera, Adam Vrba. Czech był już kiedyś na testach w Jastrzębiu, ale nie przekonał do siebie ówczesnego trenera Mojmira Trliczika. Na tafli testowani byli również trzej defensorzy; Bruno Kegajl (20 lat, reprezentant Chorwacji), Marian Mikus (22 lata, Słowacja) i Tomas Hrehus (21 lat, Słowacja).

Pierwsza odsłona była bardzo wyrównana. Gol padł dopiero w drugiej tercji. W 30. minucie Adam Vrba musiał wyciągać krążek z jastrzębskiej bramki. Wtedy na bramkę wszedł David Zabolotny - obaj bramkarze mieli bronić mniej więcej po połowie meczu. W 34. minucie było już 2:0. Bramkę w przewadze zdobył Vladimir Stejskal. W trzeciej tercji rywale JKH zdobyli jeszcze 2 bramki. Honorowe trafienie mógł zaliczyć Jan Latal, ale krążek odbił się od słupka.

HC RT TORAX Poruba 2011 - JKH GKS Jastrzębie 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
1:0 - 29:18 - Josef Tichý - Aleš Kilnar, Jan Hudeček
2:0 - 33:23 - Vladimir Stejskal - Patrik Flašar, Martin Piecha (5/4)
3:0 - 49:27 - Jan Puškár - Martin Piecha (5/4)
4:0 - 54:24 - Jan Hudeček - Aleš Kilnar, Ondřej Slováček

HC RT Torax Poruba 2011: Čech (Kubáň) - Slavík, Tichý, Bílek, Puškár, Flašar, Adamík, Rudl, Bail - Ballner, Blahuta, Rimmel, Kilnar, Vaněk Piecha, Gelnar, Sedlář, Seidler, Hudeček, Slováček, Zachar, Stejskal.

JKH GKS Jastrzębie: Vrba (29:19 - Zabolotny) - Latál, Kegalj, Gimiński, Vrána, Mikuš, Hrehuš, Balcerek, Rafalik - R. Nalewajka, Ł. Nalewajka, Laszkiewicz, Świerski, Wróbel, Kominek, Stasiewicz, Kulas, Bryk, Matusik, Kącki, Dudkiewicz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!