Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
Queens Chicken
8 sierpnia 2016

Kolejne zmiany w Radzie Nadzorczej JSW

Kolejne zmiany w Radzie Nadzorczej JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Po odejściu przewodniczącego Rady Nadzorczej JSW, Józefa Myrczka, przyszła pora na kolejne zmiany. Odwołano jedną osobę, a w jej miejsce powołano czterech nowych członków. Pracownicy JSW na pewno nie będą zadowolenia z rozrostu rady nadzorczej.

4 sierpnia podczas walnego zgromadzenia JSW powołano do składu Rady Nadzorczej Daniela Ozona. W latach 2007-2008 był on wiceprezesem JSW. Dzień później wprowadzono kolejne zmiany. Ze składu rady odwołano Izabelę Felczak-Poturnicką. Do składu powołano trzy nowe osoby - Halinę Buk, Krzysztofa Kwaśniewskiego oraz Adam Pawlickiego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring

Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią? Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Gość10.08.2016 8:54

Co z dziedziczeniem funkcji w związkach zawodowych?

TPW09.08.2016 14:20

Przypomnijmy sobie jak spółka siedzibę miała na Armii Krajowej, cena węgla była w okolicach 130$ i wszystko się kręciło. Po prostu koszta wydobycia były niższe i nie chodzi tutaj o warunki geologiczne, na które często wszytko się zgania. Chodzi o koszta osobowe. Specjaliści, doradcy, inspektorzy, masa zbędnego dozoru, sekretarek, pełnomocników i innych niepotrzebnych ludzi. A stanowiska niezbędne obsadzane przez niedouczona rodzine, często nie mających bladego pojęcia o pracy, która wykonują. Kiedy skoczy sie ta czcza gadanina! Ludzie wy tego nie widzicie? Bo ostatnim strajku Romek i spółka powinni czyścić ścieki, a nie dalej negocjować! Czyżby pojęcie "tępy ryl" naprawdę było prawdziwe?

Gość09.08.2016 13:08

Jo, mojo stara i dziecioki tysz chcom do rady.

Gość09.08.2016 11:00

Widać rozwój JSW, na razie wzrosła ilość członków Rady Nadzorczej :-)

Gość09.08.2016 8:22

Czyli sprzedano SEJ i koksownię, żeby płacić trzem nowym członkom rady?

jas09.08.2016 1:31

Kwaśniewski w radzie będzie nowy partner strategiczny POLMOS !

Wklęsły08.08.2016 13:09

Kaj som piniondze !!

Pokaż wszystkie opinie (11)