Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
8 sierpnia 2016

Kolejne zmiany w Radzie Nadzorczej JSW

Kolejne zmiany w Radzie Nadzorczej JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Po odejściu przewodniczącego Rady Nadzorczej JSW, Józefa Myrczka, przyszła pora na kolejne zmiany. Odwołano jedną osobę, a w jej miejsce powołano czterech nowych członków. Pracownicy JSW na pewno nie będą zadowolenia z rozrostu rady nadzorczej.

4 sierpnia podczas walnego zgromadzenia JSW powołano do składu Rady Nadzorczej Daniela Ozona. W latach 2007-2008 był on wiceprezesem JSW. Dzień później wprowadzono kolejne zmiany. Ze składu rady odwołano Izabelę Felczak-Poturnicką. Do składu powołano trzy nowe osoby - Halinę Buk, Krzysztofa Kwaśniewskiego oraz Adam Pawlickiego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Emeryci bez deputatu piszą list do premiera Emeryci bez deputatu piszą list do premiera

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Gość10.08.2016 8:54

Co z dziedziczeniem funkcji w związkach zawodowych?

TPW09.08.2016 14:20

Przypomnijmy sobie jak spółka siedzibę miała na Armii Krajowej, cena węgla była w okolicach 130$ i wszystko się kręciło. Po prostu koszta wydobycia były niższe i nie chodzi tutaj o warunki geologiczne, na które często wszytko się zgania. Chodzi o koszta osobowe. Specjaliści, doradcy, inspektorzy, masa zbędnego dozoru, sekretarek, pełnomocników i innych niepotrzebnych ludzi. A stanowiska niezbędne obsadzane przez niedouczona rodzine, często nie mających bladego pojęcia o pracy, która wykonują. Kiedy skoczy sie ta czcza gadanina! Ludzie wy tego nie widzicie? Bo ostatnim strajku Romek i spółka powinni czyścić ścieki, a nie dalej negocjować! Czyżby pojęcie "tępy ryl" naprawdę było prawdziwe?

Gość09.08.2016 13:08

Jo, mojo stara i dziecioki tysz chcom do rady.

Gość09.08.2016 11:00

Widać rozwój JSW, na razie wzrosła ilość członków Rady Nadzorczej :-)

Gość09.08.2016 8:22

Czyli sprzedano SEJ i koksownię, żeby płacić trzem nowym członkom rady?

jas09.08.2016 1:31

Kwaśniewski w radzie będzie nowy partner strategiczny POLMOS !

Wklęsły08.08.2016 13:09

Kaj som piniondze !!

Pokaż wszystkie opinie (11)