Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 sierpnia 2016

Oddaj krew potrzebującym. Kolejna akcja w mieście

Oddaj krew potrzebującym. Kolejna akcja w mieście
fot. UM Jastrzębie

Już w czwartek w godzinach od 10.00 do 16.00 bedzie można oddać krew dla potrzebujących. Mobilny ambulans do poboru krwi będzie stał na parkingu przy Urzędzie Miasta.

Miasto Jastrzębie-Zdrój po raz kolejny przyłączyło się do cyklicznych akcji krwiodawstwa organizowanych przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Raciborza.

- Zachęcamy do honorowego oddawania krwi - zachęcają władze Jastrzębia. Kolejna z tegorocznych akcji krwiodawstwa odbędzie się w czwartek, 18 sierpnia, w godzinach od 10.00 do 16.00. Mobilny ambulans do poboru krwi będzie stał na parkingu przy Urzędzie Miasta.

Następne akcje przewidziane są 22 września, 20 października, 17 listopada i 15 grudnia. Przypominamy, że osoby chętne do oddania krwi muszą posiadać dokument tożsamości.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzisiaj pomagamy oddając krew Dzisiaj pomagamy oddając krew

Strażnicy więzienni i straż miejska pomagają ludziom Strażnicy więzienni i straż miejska pomagają ludziom

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!