Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
18 sierpnia 2016

Rodzinie spłonęło auto. Teraz sąsiedzi robią zrzutkę na nowe

Rodzinie spłonęło auto. Teraz sąsiedzi robią zrzutkę na nowe

Kamil i Angelika to rodzice czwórki dzieci. Niedawno zakupili 7-osobowy samochód używany. Pech chciał, że po miesiącu samochód spłonął. Znajomi rodziny chcą zebrać 10 000 zł by kupić rodzinie nowy samochód.

Rodzinie Michalskich niedawno udało się kupić 7-osobowego forda galaxy, wartego ok. 5000-6000 złotych. Samochód potrzebny był rodzinie nie tylko do transportu własnego, ale również do dojazdu do pracy w oddalonych o ok. 60km Katowicach. 3 sierpnia podczas powrotu z pracy, z samochodu Pana Kamila zaczął się wydobywać dym. Samochód spłonął. Rodzina znajduje się w trudnej sytuacji i nie stać jej na kupno kolejnego auta.

Teraz sąsiedzi i znajomi rodziny Michalskich zbierają pieniądze by ufundować rodzinie samochód, w którym pomieści się ich cała rodzina. Chcą na ten cel uzbierać 10 000 zł. Zbiórka prowadzona jest w internecie na portalu wspieram.to - https://wspieram.to/rodzinie-splonal-samochod

- Jeśli zbierzemy 100% kwoty to kupimy Państwu Michalskim samochód tej samej klasy. Rodzinny VAN. Tym razem jednak trzeba zadbać, by nie spłonął po miesiącu. Chcemy zafundować im rzetelny przegląd i niezbędne naprawy, które przedłużą żywotność samochodu -  mówi Pan Joachim, główny organizator zbiórki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych MZK: W poniedziałek 90 proc. kursów będzie wykonanych

Zobacz jak autobusy pojadą w sobotę i w niedzielę Zobacz jak autobusy pojadą w sobotę i w niedzielę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
mario01.09.2016 10:03

J a rozumnie że komuś spłonął dom wyposażenie mieszkania ale by zbierać na samochód to jakaś kpina.Rodzina ta mieszka obok w bloku i z tego co zauważyłem Kamil co rusz ma inne autko i handluje na targu. korzystają z socjalu a stać ich na auto .Bo nie wystarczy kupić auto trzeba go ubezpieczyć naprawiać no i jeszcze tankować.Nastepna sprawa to spłonoł samochud za kilka tyś a oni chcą auto za ponad 10 tyś.

Gość27.08.2016 8:56

Zobaczycie za kilka lat, kiedy dzieci podrosną, jak potrafią być uciążliwe tzw. duże rodziny. Znam to z doświadczenia, bo w mojej i sąsiedniej klatce mieszkają 3 takie rodziny, a są gorsze niż ISIS.

Ktos27.08.2016 0:59

Wstyd najlepiej brać a do roboty się weź a nie na ludziach żeruj bo cała wasza rodzina ciągnie skad się da i ile się da

Gość26.08.2016 8:43

Wstyd

Ale ,że co?23.08.2016 18:39

Samochód?
Skoro stać ich na taką gromadkę to stać ich na samochód. ( ?? ????)

Gość19.08.2016 15:29

Dlaczego od razu nie kupią autobusu, przecież to rodzina rozwojowa?

skarbówka19.08.2016 13:07

ciekawostką są dokumenty... faktura za samochód 2tyś? a tu piszą o 5-6tys wartości... czyżby ktoś tu chciał zrobić przekręt na podatku ?

Pokaż wszystkie opinie (17)