Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
EkoOkna
19 sierpnia 2016

Jastrzębski Węgiel rozpoczyna sprzedaż karnetów

Jastrzębski Węgiel rozpoczyna sprzedaż karnetów
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Ruszyła sprzedaż biletów i karnetów na mecze Jastrzębskiego Węgla. Ceny karnetów w porównaniu z zeszłym sezonem nie uległy zmianie, ale meczy będzie więcej. Ceny rozpoczynają się od 230 złotych.

Karnet obejmuje wszystkie mecze Jastrzębskiego Węgla rozgrywane w hali w Jastrzębiu-Zdroju, zarówno w PlusLidze jak i Pucharze Polski. Dotyczy to również rundy zasadniczej, jak i fazy play off. Za karnet Srebrny zapłacimy 230 zł, karnet Złoty 280 zł, a karnet Premium 350 zł (zobacz mapkę).

Bilety kosztują 25 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy). Dla zorganizowanych grup szkolnych cena to 5 zł od osoby. Opiekun grupy wchodzi za darmo.

Sprzedaż ogólna karnetów ruszy 23 sierpnia 2016 r. i będzie prowadzona w dni robocze w godzinach od 9:00 do 16:00, w biurze klubu w hali widowiskowo-sportowej. Do 22 sierpnia trwa przedsprzedaż karnetów. Osoby, które je zakupią będą miały pierwszeństwo w wykupie miejsca zajmowanego w poprzednim sezonie i wykup ten będzie możliwy wyłącznie za okazaniem posiadanego karnetu Złoty lub Złoty Premium z poprzedniego sezonu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
kolo21.08.2016 13:59

to kup sobie na Ległe w Warszawie

bolo20.08.2016 17:13

A jak ja chce kupic bilet na Lige Mistrzów to gdzie mam go kupić?