Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
19 sierpnia 2016

Jeździsz rowerem? Wybierz się na nocy rajd rowerowy

Jeździsz rowerem? Wybierz się na nocy rajd rowerowy

Na początku września, w naszym mieście odbędzie się Nocny Rajd Rowerowy. Rowerzyści przejadą ulicami i ścieżkami rowerowymi w naszym mieście. Łączna długość trasy to 15 km.

Rajd rozpocznie się o godzinie 20:30, ale uczestnicy muszą zgłosić się już o 19:00 - wtedy odbywać się będzie weryfikacja zgłoszeń oraz wydawanie pakietów startowych (m.in. kamizelek odblaskowych). Wpisowe wynosi 5 zł (dla osób poniżej 18 roku życia) i 10 zł (dla starszych).

Szczegóły można znaleźć na stronie mosir.jastrzebie.pl

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konkurs na logo dla rowerów miejskich Konkurs na logo dla rowerów miejskich

Dzisiaj znakowanie rowerów! Dzisiaj znakowanie rowerów!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość22.08.2016 7:50

16, większość rowerzystów nie ma pojęcia nie tylko o przepisach, ale nie korzysta też z mózgu.

1621.08.2016 0:29

Pozdrowienia dla gamonia na rowerze w sobotę rano na ul Rybnickiej jazda bez trzymanki po całej drodze wymachiwanie nogami po autach i wiele innych ceregieli. Na przyszłość jak cię złapie to ci te ręce połamie. Masz szczęście że przeleciałeś przed maską i odbiłeś na Pawłowice.

Gość19.08.2016 19:42

Nie mogę brać udziału w rajdzie, ponieważ przestrzegam przepisów , a tutaj trzeba będzie jeździć chodnikami, przejeżdżać przez przejścia dla pieszych i dzwonić na pieszych.