Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
23 sierpnia 2016

Jastrzębianin prowadził samochód mając 3 promile

Jastrzębianin prowadził samochód mając 3 promile
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

53-letni mieszkaniec naszego miasta może spędzić najbliższe lata w więzieniu. Mężczyzna jechał samochodem mając prawie 3 promile. W trakcie zatrzymania próbował uciec policjantom.

Pijanego kierowcę zobaczył strażnik więzienny wracając po zakończonej służbie do domu. Samochód marki Kia poruszający się slalomem nie zostawiał wątpliwości co do stanu kierowcy. Strażnik zadzwonił na policję zgłaszając podejrzenie jazdy pod wpływem alkoholu.

- Funkcjonariusz natknął się na jadącego całą szerokością drogi kierowcę i postanowił udać się za nim, informując policjantów o kierunku jazdy. Kiedy kia zaparkowała przed bramą wjazdową ogródków działkowych, strażnik wyszedł z samochodu i zatrzymał 53-latka, który próbował oddalić się z miejsca - informuje policja.

Podejrzenia okazały się słuszne. Badanie wykazało, że 53-latek ma blisko 3 promile alkoholu. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Za jazdę po pijaku grozą mu teraz 2 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość24.08.2016 19:17

Jeden z jastrzębskich DJ-ów też swoim skuterem jeździ po piwko i po małpce.

Gość24.08.2016 14:46

Ale to nie ten z naklejkami "kocham żonę" ?

Rygor24.08.2016 8:38

Co znaczy, że pijany kierowca "może spędzić najbliższe lata w więzieniu"? On je tam musi spędzić. Choć lepiej by było żeby spędził w obozie pracy i pracował tam na swoje utrzymanie.

Bohun23.08.2016 18:07

No i samymi parametrami tego motocykla, bo na pewno znacząco przekracza limit hałasu !!!!!

Gość23.08.2016 11:50

To może policja zajmie się wreszcie wariatem, na niebieskim motocyklu, szalejącym w centrum miasta?