Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
23 sierpnia 2016

Witczaka już przejezdna. O dwa miesiące szybciej

Witczaka już przejezdna. O dwa miesiące szybciej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kierowcy już mogą jeździć ulicą Witczaka. Jej remont miał potrwać do końca października, ale prace udało się zakończyć wcześniej. Koszt prac wyniósł prawie 2,3 mln zł.

Prace rozpoczęły się w pierwszej połowie 2015 roku i obejmowały przebudowę ulicy Witczaka oraz budowę nowego śladu drogi zaraz za budynkiem TBS Daszek. Wzdłuż drogi powstał chodnik łącznie wraz z oświetleniem terenu. Zostało również wykonane prawidłowe odwodnienie ulicy i wybudowane wpusty deszczowe oraz przyłącza do kanalizacji.

- Z uwagi na ukształtowanie terenu, nie została zaprojektowana ścieżka rowerowa. Jest to jednak droga lokalna, która jest wystarczająco szeroka, aby mogły po niej jeździć zarówno samochody, jak i rowery. Natomiast piesi mogą bezpiecznie spacerować chodnikiem - informuje Katarzyna Wołczańska z urzędu miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza remont wiaduktu. Objazdy Rusza remont wiaduktu. Objazdy

Trwa przebudowa za 1,2 mln zł Trwa przebudowa za 1,2 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
....31.08.2016 18:07

tak długo to się robi kilkadziesiąt kilometrów autostrady z wiaduktami...a propadganda, że 2 miesiące wcześniej ukonczone...robota max. na pół roku...ale u nas 2 lata termin...nie wiem czy się śmiać czy płakać!!!!generalnie należy w UM wymienić odpowiedzialnych za inwestrycje (a także BRAK!!!!nowych) i może będzie normalnie!!!

Gość 31.08.2016 13:29

Przejezdna to dużo powiedziane, szczególnie jak ludzie poparkuja gdzie się da.

typ25.08.2016 22:48

jastrzębie upada z basenu dno - grozi złapaniem syfa.

menel24.08.2016 10:34

Temida 100 % racji ,jest tam na tyle terenu do wykorzystania który leży odłogiem 9 miesięcy, a nawet przez wakacje nie idzie korzystać w pełni z obiektu ze względu na aurę (pogodę)

M24.08.2016 10:12

Super, dobrze usłyszeć dobre wieści ;)

do temida23.08.2016 20:35

dobrze że jest otwarty na świeżym powietrzu... w przeciwnym razie byłaby druga laguna

seebss23.08.2016 18:36

Miasto wypłacić premie firmie za przed terminowe wykonanie usługi .A odpowiednio karać inne firmy które niedotrzymująca terminów.

Pokaż wszystkie opinie (9)