Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
25 sierpnia 2016

Akcje JSW za ponad 30 zł! Systematyczny wzrost

Akcje JSW za ponad 30 zł! Systematyczny wzrost
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Coraz więcej trzeba płacić za akcje Jastrzębskiej Spółki Węglowej. W środę jednak akcja była warta 30,22 zł. To najwyższa wycena akcji JSW od blisko dwóch lat.

Od początku czerwca akcje JSW notują systematyczny wzrost. W ostatnim czasie, po ogłoszeniu przez JSW wyników półrocznych akcje nieco spadły, ale szybko odrobiły stratę i teraz. W środę, 24 sierpnia trzeba było zapłacić za nie 30,22 zł. Za tyle mogliśmy kupić jedną akcję w październiku 2014. Wtedy była to jednak tendencja spadkowa.

- Na koniec sesji za akcje węglowej spółki płacono 30,22 zł, co oznacza 5,11 procent wzrost w ciągu sesji. Handel akcjami firmy cieszył się dość sporym zainteresowaniem, a wartość obrotów przekroczyła 27,5 mln złotych - informuje gornictwo.wnp.pl

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Wirtualna rzeczywistość  JSW: Wirtualna rzeczywistość

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Rozsądek31.08.2016 8:54

Górnictwo musi istnieć. Czy komuś się to podoba czy nie. Dzięki naszemu węglowi jesteśmy niezależni w produkcji energii elektrycznej i ciepła. A to jest podstawa życia każdego kraju. Uzależnienie się od dostaw z zagranicy jest bardzo ryzykowne. Żaden mądry kraj na to nie idzie. Ale politycy są różni i często mają swoje polityczne zdanie, niekoniecznie mądre. O rozsądku nie ma co wspominać. Politycy działają pod publikę i odchodzą. Najgorsze, że w czasie ich działań bezzasadnie zarabiają spore pieniądze.

Mała Firma30.08.2016 11:46

Ile tu jadu... Masakra ludzie życzcie a będzie Wam życzone! Najwięcej ujadają niektórzy właściciele sklepów/firm, których 3/4 klientów jest powiązanych z branżą górniczą. Tak więc drodzy moi życzcie górnikom by stracili pracę a sami będziecie bezrobotni.... Pamiętajcie, że karma wraca!

ryl27.08.2016 22:43

Było kupić jak były po 9 zeta , "ekonomiści" od siedmiu boleści :)
Pozdrawiam wszystkich chorych z nienawiści , ujawniających się jak tylko pojawia się notka związana
z JSW . To że jesteście w czarnej du..e już wiecie ,najgorzej że zaczynacie się tam urządzać.

Jas-Mosiak27.08.2016 10:31

Akcje jeszcze pójdą w górę... może nawet na 100-130 zł. Niech tylko uruchomią urlopy górnicze na Jas-Mosie.

ekonomista26.08.2016 16:41

Tego się nie da wytłumaczyć racjonalnie. Jest w tym jakiś szwindel. Spółka, która upada nie może zyskiwać. Sprzedaż firm, której byli właścicielami obniża ich wartość a nie podwyższa. Ktoś za to odpowie. Domyślam się kto, ale to się ujawni po zniknięciu "dobrej zmiany".

edek25.08.2016 11:46

akcje idą do góry bo chcą wypuścić nowe to muszą podbić stare żeby ryle kupiły nowe za 100zł

menel25.08.2016 11:21

czym się tak podniecacie ,ostatnie podrygi konającej ostrygi

Pokaż wszystkie opinie (9)