Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
26 sierpnia 2016

Problemy z balonem na stadionie

Problemy z balonem na stadionie
fot. UM Jastrzębie

Impreza "Niebo z Jastrzębia, Jastrzębie z nieba", której główną atrakcją był lot balonem już za nami. Nie wszystko poszło zgodnie z planem. Organizatorzy przepraszają za niedogodności.

Podczas czwartkowej imprezy na stadionie miejskim można było wznieść się balonem na uprzęży, a także obserwować niebo przez profesjonalne teleskopy astronomiczne. Nie wszystko jednak poszło po myśli organizatorów. Najpierw niekorzystny wiatr sprawił, że czas pierwszego startu należało opóźnić o dwie godziny, a później niemożliwym było wzniesienie balonu na wysokość większą niż 15 metrów.

- Lot balonem to nie tylko fantastyczna zabawa dla całej rodziny, ale także ogromna odpowiedzialność. Jeden zbyt wielki podmuch wiatru może zakończyć się tragedią, a tego nikt ze zgromadzonych by nie chciał - tłumaczą organizatorzy.

Organizatorzy przepraszają za zaistniałe problemy i mają nadzieję, że następnym razem warunki pogodowe pozwolą na zrealizowanie planu imprezy w całości.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sylwester pod Gwiazdami - impreza na całego Sylwester pod Gwiazdami - impreza na całego

GKS wysoko przegrywa z Rakowem Częstochowa 1:5 GKS wysoko przegrywa z Rakowem Częstochowa 1:5

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Do hejk02.09.2016 13:23

Do spotkania. Wiemy kim jesteś.

hejk02.09.2016 8:58

@ do "do te prawo do spokoju" - to są karalne groźby, koleś. A ty EKO to sobie dzieci możesz straszyć.

do te prawo do spokoju30.08.2016 17:39

Ile wypaliłeś, że napisałeś jakiś niezrozumiały bzdet? Po co ćpasz? Chcesz żeby cie zabrać do lasu? Masz to załatwione.

do te prawo do spokoju30.08.2016 12:44

Aleś ty głupi. Ale masz rację, chamstwo popłaca, choć do czasu. Jestem za prawem do spokoju. Specjalnie pojechałem na skate park. To jest blok na 88 rodzin. Mieszka tam miej więcej 268 osób. I oni musieli słuchać badziewiatej pseudo muzy. Zainteresowanych było koło 30 osób. Oto wymiar chamstwa. Socjalizm już dawno się skończył a chamstwo tak zwanej władzy nadal trwa. Choć to nie tyle władztwo, lecz zwykła niekompetencja. Spotykana wszędzie. A wśród pracowników spółdzielni mieszkaniowej to norma. Spółdzielcy do dla nich łazęgi, które im tylko przeszkadzają w pracy. Zarządy spółdzielni obiecały sprawdzenie, jak są traktowani mieszkańcy przez pracowników spółdzielni.

te prawo do spokoju29.08.2016 21:17

Wyprowadź się na bezludną wyspę :d kur... Jak ci że to zabierz rodzine do lasu tam jest cicho

Prawo do spokoju28.08.2016 15:17

Jakim prawem, bez ostrzeżenia przy skate parku, w odległości około 100m od najbliższego bloku MOSIR zorganizował wrzaskliwą imprezę. Łomot pseudo muzyki nadawanej przez DJ cieszy tylko tych którzy robią ten hałas. Czy mieszkańcy już nie mają prawa do odpoczynku? Jest upał. Ani jednej chmury, a trzeba siedzieć w własnym mieszkaniu z zamkniętymi oknami. To i tak nie pomaga. Dzieci, które o tej porze zasypiają, nie śpią. Skutkować to będzie wieczornym rozdrażnieniem, płaczem i trudnością z zaśnięciem, jeśli będzie wieczorem cicho. Taka impreza powinna być na stadionie, które stoi w tej chwili pusty. Organizator czyli kierownik/dyrektor MOSIR powinien wylecieć na zbitą twarz ze swego stanowiska za brak umiejętności zorganizowania imprezy. Dodatkową atrakcją są toy toye ustawione bliżej bloków.
Czy konieczne są drastyczne działania zdesperowanych mieszkańców? I co potem? Winni będą mieszkańcy a nie głupki, które nie zdają sobie sprawy z tego co czynią.

EKO27.08.2016 22:30

Cóż, przyroda ma swoje prawa. My możemy się tylko podporządkować. Inne działanie wywołuje tragedie.

Głupi hejk, jak zwykle wypowiedział się pokazując swą głupotę. On jest na haju i trzeba by go zamknąć w lecznicy z której nie ma łatwego wyjścia. Możemy podać jego adres zamieszkania.
Do "Gość" Tak to jest jak na niecodzienną imprezę zaprasza się każdego mieszkańca. A w jastrzębiu mieszka sporo inteligentnych inaczej.

Pokaż wszystkie opinie (9)