Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 sierpnia 2016

Strażnicy miejscy nauczą kobiety samoobrony

Strażnicy miejscy nauczą kobiety samoobrony
fot. Straż Miejska Jastrzębie-Zdrój

Straż Miejska po raz kolejny organizuje kurs samoobrony dla kobiet. Chce by jastrzębianki czuły się bezpiecznie na ulicach i by w razie niebezpieczeństwa umiały odpowiednio zareagować. Kurs samoobrony jest darmowy. Liczba miejsc ograniczona.

Inauguracja kursu odbędzie się 13 września o godzinie 20:00. Zajęcia realizowane będą w hali widowiskowo-sportowej przy al. Jana Pawła II 6 w następujących terminach:
- 13, 20, 27 września – godz. 20:00,
- 17, 24 września – godz. 11:00,
- 4, 11, 18 października – godz. 20:00,
- 8, 15, 22 października – godz. 11:00.

Poszczególne zajęcia będą trwały około 1,5 godziny. Szczegółowy regulamin oraz wzór oświadczenia warunkującego przystąpienie do uczestnictwa w kursie można znaleźć tutaj

Deklaracje uczestnictwa można składać od 29 sierpnia w godz. od 7.30 do 14.30 w siedzibie Straży Miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju, al. Piłsudskiego 60, pokój 8A, tel. 32 4785  288. Ilość miejsc jest ograniczona.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!