Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
29 sierpnia 2016

Wypadek na Cieszyńskiej. Dwie osoby ranne

Wypadek na Cieszyńskiej. Dwie osoby ranneZdjęcie archiwalne
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony piątek doszło do groźnego wypadku na ulicy Cieszyńskiej. W wyniku zderzenia z samochodem osobowym ranny został kierowca oraz pasażerka jednośladu. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Policja ustala teraz dokładny przebieg zdarzenia.

26 sierpnia po godzinie 21.00 mundurowi otrzymali zgłoszenie o wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca seatem 33-letnia mieszkanka powiatu wodzisławskiego, jadąc ulicą Libowiec w kierunku Kilińskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście nadjeżdżającemu z ulicy Cieszyńskiej w kierunku Jastrzębia. 

- W wyniku zdarzenia ranny został 22-letni wodzisławianin oraz 18-letnia pasażerka. Obie osoby trafiły do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Znawca30.08.2016 12:47

Ludzie z SWD mają to samo, co kierowcy z SJZ i SPS. Głupich nie brakuje. Żyjemy w świecie zdominowanym przez głupich. To zawsze oni maja rację.

polgks29.08.2016 21:53

Tego dnia nie padało!!!!

Trax29.08.2016 17:18

Od razu motor to zapindalał, jeśli to jest to zdjęcia było mokro to raczej nie poszaleje. Znowu wodzisław no nie umiem tego skumać co mają w sobie ludzie z SWD co tylko jedzie z takim tablicami to Lameruje na drodze wymusza zajeżdzą drogę nie wiem z czego wynika słaby poziom prowadzenia pojazdów z tych rejonów. Tam tanie są nieruchomości i tam idą osoby z mniejszym wykształceniem? albo niższym poziomem inteligencji. Faktem jest, że co chwila jak się jeździ niepewne zachowania na drodze to SWD

polgks29.08.2016 14:43

Zapraszam na to skrzyżowanie i proszę zobaczyć jak ci "motocykliści" tamtędy jeżdżą!!!!

Gość29.08.2016 14:33

Jeżeli to ten niebieski ścigacz, którym szaleją w centrum miasta, bo wreszcie będzie spokój.

mieszakniec29.08.2016 12:58

SWD cóż więcej napisać