Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 sierpnia 2016

Akcja "Prędkość": Policja wlepiła 65 mandatów

Akcja "Prędkość": Policja wlepiła 65 mandatów
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Na terenie całego województwa śląskiego prowadzono akcję „Prędkość”. W samym Jastrzębiu policja zatrzymała 70 kierowców poruszających się z nadmierną prędkością. Znaczna większość została ukarana mandatami.

W ostatni piątek wakacji policja zorganizowała akcję „Prędkość” obejmującą całe województwo śląskie. Miało to na celu uświadomienie uczestnikom ruchu jak wielkim zagrożeniem dla bezpieczeństwa na drodze jest poruszanie się z nadmierną prędkością. Podczas trwających cały dzień działań, mundurowi korzystali z dostępnego sprzętu służącego do pomiaru prędkości. 

- Wśród 85 skontrolowanych kierowców, 70 nie zdjęło nogi z gazu. Ryzykowna jazda zakończyła się dla 65 z nich mandatami karnymi - informuje policja.

Policjanci zapewniają, że tego typu akcje z pewnością będą powtarzane, jednocześnie apelując o rozwagę za kierownicą.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość02.09.2016 9:12

zamiast łapać dziadków z piwem pod sklepem niech staną wieczorem przy pasach, przekraczanie prędkości, wyprzedzanie na przejściu dla pieszych to norma w tym mieście. Jeden kierowca się zatrzymuje, a drugi dodaje gazu, bo mu się spieszy do postania na światłach. To plaga.

typ30.08.2016 19:07

Yanosik i cb radio = 0 mandatow

Widz30.08.2016 17:44

W piątek bylo to policjantów mierzących szybkość. Ae zniknęli dosyć szybko. Co to za akcja, która miała trwać cały dzień a trwała ze 3 godziny.