Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
29 sierpnia 2016

Akcja "Prędkość": Policja wlepiła 65 mandatów

Akcja "Prędkość": Policja wlepiła 65 mandatów
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Na terenie całego województwa śląskiego prowadzono akcję „Prędkość”. W samym Jastrzębiu policja zatrzymała 70 kierowców poruszających się z nadmierną prędkością. Znaczna większość została ukarana mandatami.

W ostatni piątek wakacji policja zorganizowała akcję „Prędkość” obejmującą całe województwo śląskie. Miało to na celu uświadomienie uczestnikom ruchu jak wielkim zagrożeniem dla bezpieczeństwa na drodze jest poruszanie się z nadmierną prędkością. Podczas trwających cały dzień działań, mundurowi korzystali z dostępnego sprzętu służącego do pomiaru prędkości. 

- Wśród 85 skontrolowanych kierowców, 70 nie zdjęło nogi z gazu. Ryzykowna jazda zakończyła się dla 65 z nich mandatami karnymi - informuje policja.

Policjanci zapewniają, że tego typu akcje z pewnością będą powtarzane, jednocześnie apelując o rozwagę za kierownicą.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość02.09.2016 9:12

zamiast łapać dziadków z piwem pod sklepem niech staną wieczorem przy pasach, przekraczanie prędkości, wyprzedzanie na przejściu dla pieszych to norma w tym mieście. Jeden kierowca się zatrzymuje, a drugi dodaje gazu, bo mu się spieszy do postania na światłach. To plaga.

typ30.08.2016 19:07

Yanosik i cb radio = 0 mandatow

Widz30.08.2016 17:44

W piątek bylo to policjantów mierzących szybkość. Ae zniknęli dosyć szybko. Co to za akcja, która miała trwać cały dzień a trwała ze 3 godziny.