Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
30 sierpnia 2016

Po czterech piwach wsiadł za kółko. Nie miał prawa jazdy

Po czterech piwach wsiadł za kółko. Nie miał prawa jazdy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali 26-latka, który wsiał za kierownicę po alkoholu. Kierowca przyznał, że chciał przejechać się tylko wokół sklepu. Okazało się, że mężczyzna nie posiada w ogóle prawa jazdy.

Sygnał o mężczyźnie, który może znajdować się pod wpływem alkoholu, policjanci otrzymali telefonicznie. Patrol udał się na ulicę Małopolską, gdzie widziany był samochód 26-latka. Mężczyznę zatrzymano pod jednym z bloków. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznał, że wypił cztery piwa i chciał przejechać się wokół sklepu. Sam przyznał, że nigdy nie posiadał prawa jazdy.

- W samochodzie znajdowała się również 25-letnia właścicielka pojazdu, która mimo tego, iż wiedziała, że jej chłopak jest nietrzeźwy, pozwoliła mu prowadzić, wręczając kluczyki. Badanie alkomatem wykazało w organizmie jastrzębianina 2 promile - informuje policja.

Za udostępnienie samochodu nietrzeźwemu, 25-latce grozi wysoka grzywna. Jej chłopak może natomiast trafić do więzienia nawet na 2 lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość31.08.2016 12:26

Dzisiaj taki artysta w Oplu SJZ5G7.. (ostatniej cyfry nie podaję z litości), na Wielkopolskiej ominął 2 samochody stojące przed przejściem dla pieszych, a przy okazji rozmawiał przez komórkę. Tylko pogratulować, inteligencji, wyobraźni i odpowiedzialności.

dowitka30.08.2016 21:39

Witek radler to nie piwo

Widz30.08.2016 17:45

To, że ten gamoń powiedział, że wypił 4-ry piwa nie znaczy, że to jest prawda. Mógł nie dodać, że wcześniej wypił pół litra wódki. Dlaczego miałby nie kłamać?

Bogdan30.08.2016 17:41

Nie dość, że cienki bolek to jeszcze głupek. Proponuję, najwyższy wymiar kary.

Laska30.08.2016 12:01

Po czterech piwach 2 promile?

witek30.08.2016 11:17

2 promile po 4 piwach? To jakiś słaby zawodnik.ja po 4 mam 0,8