Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
31 sierpnia 2016

Napadli nastolatków na skateparku

Napadli nastolatków na skateparku
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

17-latek oraz jego o 3 lata starszy kolega napadli na jeżdżących na skateparku nastolatków. Sprawcy zaatakowali, a następnie ukradli sprzęt sportowy warty łącznie kilkaset złotych. Obaj są już znani stróżom prawa.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę na terenie skateparku przy ul. Turystycznej. Sprawcy zaatakowali dwóch 17-latków, po czym ukradli im telefon komórkowy, rolki oraz deskorolkę. Chwilę później zostali zauważeni w pobliżu jednego z bloków na osiedlu.

- Młodszy z nich, 17-latek próbował uciec policjantom na skradzionych rolkach, jednak ostatecznie zarówno on, jak i jego starszy kolega wpadł w ręce mundurowych. Warty kilkaset złotych sprzęt wrócił do właścicieli, a zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Obaj byli pijani - informuje policja.

Okazało się, że nie pierwszy raz trafili na komendę. Mimo młodego wieku są już znani policjantom. Sprawcy przyznali się do zarzucanego im czynu. 17-latek tłumaczył, że chciał tylko pożyczyć rolki i zamierzał je oddać. Prokurator objął jego, jak i 20-latka policyjnym dozorem. Mieszkańcom Jastrzębia grozi 12 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
znawca_tematu02.09.2016 16:31

"17-latek tłumaczył, że chciał tylko pożyczyć rolki i zamierzał je oddać" - tak się kończy bohaterstwo szczeniaków. :))) hahaha

Gość02.09.2016 8:54

I takich trzeba tępić, a nie dziadków pijących piwo na ławce, albo dzieciaków za to, ze mają gram konopii w kieszeni.

Benek31.08.2016 13:33

W więzieniu ich naprostują wielkimi twardymi kutangami :)

zbulwersowany31.08.2016 13:14

poodcinać ręce żeby ich więcej nie swędziały

SEP31.08.2016 8:45

Jeśli są znani policji, to nie powinni już nic ukraść. Prawo powinno takich natychmiast separować od nas. Jeśli tak nie będzie, to społeczeństwo ich odseparuje. A wiadomo kim są.

Sędzia pokoju31.08.2016 8:31

15 lat pełnej odsiadki plus roboty publiczne dostosują te nieprzystosowane elementy społeczne do życia wśród ludzi.