Klub Obywatelski - Saługa

0°°
31 sierpnia 2016

Hokeiści powoli kończą przygotowania do sezonu

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali w miniony wtorek z KH GKS Katowice na własnym lodowisku 1:2. Jedyną bramkę dla JKH strzelił testowany obrońca, Jan Fiszera. Kolejny sparing odbędzie się w czwartek o 11:30 z GKS-em Tychy.

Pierwsze trafienie padło już w 5. minucie. Jastrzębianie próbowali odrabiać straty, ale udało się to dopiero w połowie drugiej tercji. Krążek do katowickiej bramki wrzucił czeski obrońca, Jan Fiszera, który razem z kilkoma innymi zawodnikami przebywa na testach. Drużyna z Katowic zdołała jeszcze w ostatnich sekundach drugiej tercji wyjść na prowadzenie.

JKH GKS Jastrzębie - KH GKS Katowice 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
0:1 - 04:45 - Wadim Malinowski -Jarosław Lorek
1:1 - 31:05 - Jan Fišera - Jakub Michałowski, Dominik Paś (5/3)
1:2 - 39:57 - Daniel Bogdziul - Jakub Jaworski, Bogusław Rąpała.

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Nowak) - Michałowski, Fišera, Ł. Nalewajka, Paś, Laszkiewicz - Charvát, Látal, Kominek, Jarosz, Wróbel - Kolařík, Kubeš, Świerski, Kącki, Pelaczyk oraz Balcerek, Bryk, Bichta, Matusik.

KH GKS Katowice: Kostur (Berggruen) - Rąpała, Porejs, Strzyżowski, Bogdziul, Jaworski - Jakovlevs, Krawczyk, Biały, Majoch, Sliwinski - Barlock, Olearczyk, Lorek, Nahunko, Malinowski - Bednarz, Korzestański, Musioł, Sikora, Bielec.