Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
31 sierpnia 2016

Hokeiści powoli kończą przygotowania do sezonu

Hokeiści powoli kończą przygotowania do sezonu
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali w miniony wtorek z KH GKS Katowice na własnym lodowisku 1:2. Jedyną bramkę dla JKH strzelił testowany obrońca, Jan Fiszera. Kolejny sparing odbędzie się w czwartek o 11:30 z GKS-em Tychy.

Pierwsze trafienie padło już w 5. minucie. Jastrzębianie próbowali odrabiać straty, ale udało się to dopiero w połowie drugiej tercji. Krążek do katowickiej bramki wrzucił czeski obrońca, Jan Fiszera, który razem z kilkoma innymi zawodnikami przebywa na testach. Drużyna z Katowic zdołała jeszcze w ostatnich sekundach drugiej tercji wyjść na prowadzenie.

JKH GKS Jastrzębie - KH GKS Katowice 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
0:1 - 04:45 - Wadim Malinowski -Jarosław Lorek
1:1 - 31:05 - Jan Fišera - Jakub Michałowski, Dominik Paś (5/3)
1:2 - 39:57 - Daniel Bogdziul - Jakub Jaworski, Bogusław Rąpała.

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Nowak) - Michałowski, Fišera, Ł. Nalewajka, Paś, Laszkiewicz - Charvát, Látal, Kominek, Jarosz, Wróbel - Kolařík, Kubeš, Świerski, Kącki, Pelaczyk oraz Balcerek, Bryk, Bichta, Matusik.

KH GKS Katowice: Kostur (Berggruen) - Rąpała, Porejs, Strzyżowski, Bogdziul, Jaworski - Jakovlevs, Krawczyk, Biały, Majoch, Sliwinski - Barlock, Olearczyk, Lorek, Nahunko, Malinowski - Bednarz, Korzestański, Musioł, Sikora, Bielec.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
szakal31.08.2016 14:13

macie potencjał jest kim grac powodzenia