Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
Poseł Gadowski Sprawozdanie
31 sierpnia 2016

Pijana matka z 2 promilami opiekowała się dziećmi

Pijana matka z 2 promilami opiekowała się dziećmi
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

34-latka odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Matka opiekowała się 10-latką oraz jej niespełna roczną siostrą mając w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Kobieta może spędzić teraz w więzieniu nawet 5 lat.

Informację o nietrzeźwej 34-latce, sprawującej opiekę nad swoimi dziećmi stróże prawa otrzymali od kuratorek, które przyszły do mieszkania kobiety, aby przeprowadzić wywiad rodzinny. Podejrzenia co do stanu trzeźwości matki okazały się słuszne.

- Badanie alkomatem wykazało w organizmie mieszkanki Jastrzębia-Zdroju dwa promile. Na miejsce przyjechał patrol straży miejskiej, który przewiózł 10-latkę i jej niespełna roczną siostrę do placówki opiekuńczej - informuje policja.

Policjanci wyjaśniają teraz sprawę. Jeśli materiał dowodowy potwierdzi, że swoim zachowaniem matka naraziła życie lub zdrowie córek na niebezpieczeństwo, grozić jej będzie kara nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Motocykl wjechał wprost pod autobus Motocykl wjechał wprost pod autobus

78-letnia kobieta zgubiła się o świcie 78-letnia kobieta zgubiła się o świcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
hejk03.09.2016 8:35

Po co do więzienia, może ma problem alkoholowy, to CHOROBA, wysłać na odwyk. Odwyk pomaga rzadko na dłuższą metę, ale potem, jeśli będzie chciała, powtórzy tak co pół roku, może wizyta u psychiatry, może u AA, może wróci, dzieci na pewno wolą mamę w domu, a nie za kratami. Nawet pewnie wolą ją mieć po dwóch promilach niż wcale/ Zresztą dwa promile nie musi być dużo, to mogą być ze 3 piwa, zależy od organizmu.

xplode01.09.2016 16:54

Jemu wyplaca wypracowany wegiel,a patoli wyplaca sie pieniadze za nic!

do gość31.08.2016 19:19

tobie za chwilę wypłacą węgiel i też będziesz balować!!!

Gość31.08.2016 12:34

Chyba wypłacali kasę, bo u nas też rodzina pat... , chciałem powiedzieć rodzina wielodzietna balowała aż miło.