Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
31 sierpnia 2016

Pijana matka z 2 promilami opiekowała się dziećmi

Pijana matka z 2 promilami opiekowała się dziećmi
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

34-latka odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Matka opiekowała się 10-latką oraz jej niespełna roczną siostrą mając w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Kobieta może spędzić teraz w więzieniu nawet 5 lat.

Informację o nietrzeźwej 34-latce, sprawującej opiekę nad swoimi dziećmi stróże prawa otrzymali od kuratorek, które przyszły do mieszkania kobiety, aby przeprowadzić wywiad rodzinny. Podejrzenia co do stanu trzeźwości matki okazały się słuszne.

- Badanie alkomatem wykazało w organizmie mieszkanki Jastrzębia-Zdroju dwa promile. Na miejsce przyjechał patrol straży miejskiej, który przewiózł 10-latkę i jej niespełna roczną siostrę do placówki opiekuńczej - informuje policja.

Policjanci wyjaśniają teraz sprawę. Jeśli materiał dowodowy potwierdzi, że swoim zachowaniem matka naraziła życie lub zdrowie córek na niebezpieczeństwo, grozić jej będzie kara nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
hejk03.09.2016 8:35

Po co do więzienia, może ma problem alkoholowy, to CHOROBA, wysłać na odwyk. Odwyk pomaga rzadko na dłuższą metę, ale potem, jeśli będzie chciała, powtórzy tak co pół roku, może wizyta u psychiatry, może u AA, może wróci, dzieci na pewno wolą mamę w domu, a nie za kratami. Nawet pewnie wolą ją mieć po dwóch promilach niż wcale/ Zresztą dwa promile nie musi być dużo, to mogą być ze 3 piwa, zależy od organizmu.

xplode01.09.2016 16:54

Jemu wyplaca wypracowany wegiel,a patoli wyplaca sie pieniadze za nic!

do gość31.08.2016 19:19

tobie za chwilę wypłacą węgiel i też będziesz balować!!!

Gość31.08.2016 12:34

Chyba wypłacali kasę, bo u nas też rodzina pat... , chciałem powiedzieć rodzina wielodzietna balowała aż miło.