Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
1 września 2016

Już niedługo prezentacja drużyny JKH GKS Jastrzębie

Już niedługo prezentacja drużyny JKH GKS Jastrzębie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

2 września w Galerii Zdrój odbędzie się prezentacja drużyny hokejowej JKH GKS Jastrzębie. Klub zaprezentuje składy oraz nowe stroje drużynowe. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do 20:00.

Na scenie pojawi się pierwszy zespół seniorów, ale zanim to nastąpi kibice poznają również młodsze drużyny JKH GKS-u Jastrzębie. Zaprezentowane zostaną nowe stroje oraz maskotka zespołu.

Kibice będą mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas meczu w unihokeja z zawodnikami JKH. Do dyspozycji będzie również fotobudka. W trakcie imprezy odbędą się różne konkursy, będą też cheerleaderki JKH, a bohaterem spotkania będzie iluzjonista Tomasz Kabis.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!