Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
5 września 2016

Uczcili pamięć tragicznie zmarłego jastrzębianina

Uczcili pamięć tragicznie zmarłego jastrzębianina
fot. jastrzebieonline.pl

W minioną niedzielę wieczorem pod lokalem "Nowe Zacisze" na osiedlu Przyjaźń, bliscy zmarłego Krzysztofa Linde oraz jastrzębianie położyli znicze. Mężczyzna zmarł 2 września walcząc o życie w szpitalu. Ponad tydzień temu został brutalnie pobity.

Przypomnijmy, 28 sierpnia Krzysztof Linde został brutalnie pobity. Znaleziono go około godziny 14:00, choć samo pobicie miało miejsce dużo wcześniej. 40-latek trafił do szpitala z groźnymi obrażeniami głowy. Przez kilka dni przebywał w śpiączce. W miniony piątek zmarł. Tego samego dnia do prokuratury zgłosił się Adrian S. (wraz z adwokatem), którego policja poszukiwała w związku z pobiciem.

27-letni jastrzębianin usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała ze skutkiem śmiertelnym. Trafił do aresztu, gdzie będzie oczekiwał na dalszy rozwój sprawy. Adrian S. był już wcześniej znany policji. Grozi mu kara od 2 do 12 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Olaf06.09.2016 22:11

Ten chłop nic nie potrafił nigdy zrobić tylko się bić ciekawe czy DNAsię zgadza

hanys06.09.2016 8:26

w tym katolickim kraju powinno się przywrócić karę śmierci, a w każdej miejscowości powinna stać szubienica dla takich zwyrodnialców jak ten gość, żadnego procesu tylko szubienica i po ptokach, potem do kartonu i pod płot.

trololo05.09.2016 23:05

Gość tłucze faceta na śmierć i dostaje zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała ze skutkiem śmiertelnym może jeszcze nieumyślne? Proces powinien być publiczny z wyrokiem od 25 do dożywocia bez możliwości ubiegania się o przedterminowe zwolnienie

oburzony05.09.2016 22:00

Tylko do 12 lat? Warto zabijać. Dożywocie to jedyna kara jaka mu się należy. Dożywocie spedzone na ciężkich pracach.

antoine05.09.2016 20:53

ten paragraf mógłby być w wypadku nie zamierzonego uszczerbku (np. potrącenie pieszego)... ale on skakał mu po głowie.... ewidentne morderstwo za które powinien dostać min 25lat o ile nie dożywocie

Gość05.09.2016 18:19

Smieszne nasze polskie prawo... Dozywocie ewentualnie po 25 latach wyjsc... takie prymitywy powinny byc zaraz unicestwione...

ja05.09.2016 16:29

to by było za proste dać 12 lat i heja . niech kopie rowy i rozbija kamienie przez 25 lat po 12 h/dziennie za szklanke wody i miske ryzu to moze wtedy resocjalizacja miala jakis sens

Pokaż wszystkie opinie (11)