Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
6 września 2016

Adrian S. umniejsza swój udział w śmiertelnym pobiciu

Adrian S. umniejsza swój udział w śmiertelnym pobiciu

Oskarżony o śmiertelne pobicie Adrian S. siedzi już w areszcie. Częściowo przyznał się do winy. Twierdzi jednak, że to nie on sprowokował bójkę. W całej sprawie może być też więcej oskarżonych.

Adrian S. po opublikowaniu jego wizerunku w mediach zgłosił się do prokuratury wraz z adwokatem. Umniejsza jednak swój udział w bójce, która miała miejsce 28 sierpnia na osiedlu Przyjaźń. Nie zaprzecza, że doszło do pobicia, ale to zmarły Krzysztof Linde miał go zaatakować pierwszy. Oskarżony poddaje pod wątpliwość również ilość zadanych ciosów. Prokuratura potwierdza jednak, że obrażenia głowy były na tyle poważne, że to najprawdopodobniej one były przyczyną śmierci.

W całej sprawie może być więcej oskarżonych. Chodzi m.in. właściciela i pracowników lokalu "Nowe Zacisze" pod którym doszło do bójki. Prokuratura będzie badać czy nie doszło do zaniechania pomocy. Przedstawiciele lokalu jednak odcinają się od zarzutów i nazywają Krzysztofa Linde swoim przyjacielem.

Sekcja zwłok zmarłego DJ-a odbyła się we wtorek. Pogrzeb zaplanowano na 10 września o godzinie 11:00 w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu

Na Przyjaźni była impreza! Na Przyjaźni była impreza!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
Rodowity Jastrzębianin26.09.2016 13:03

Nikt się od niego nie odwróci, bo cała ta banda GKSiarzy gimbusiarzy trzyma się razem, co widać było na meczu z Górnikiem. Transparent z pozdrowieniami dla tego mordercy mówi wszystko o tym towarzystwie. Wśród nich jest bohaterem, wśród normalnego społeczeństwa zwykłym zerem które zasługuje na karcer albo komorę gazową. Niestety polskie prawo chroni takich wyrostków, a ludzie się ich boją. Nie mają skrupułów jak normalni ludzie.

Kamil20.09.2016 22:46

Mataczy w zeznaniach. Paradoksalnie to więzienie go chroni, bo w Jastrzębiu nie ma życia ten niby-kozak. Silny w grupie, a teraz koledzy się od niego odwrócą jak zacznie sypać.

Zremb13.09.2016 21:29

Sam udział w zabójstwie jest wystarczajacym powodem do KS.

enter11.09.2016 15:48

Zamknął bym tą budę za takie coś. Szemrana dziwnie sprawa zresztą jak całe te osiedle...

g s08.09.2016 10:10

Zaraz się okaże, że Krzysztof Linde zostanie pośmiertnie skazany za napaść na biednego Adriana S. Jak dla mnie, po sekcji zwłok, czyn powinien być zmieniony na morderstwo ze szczególnym okrucieństwem, a co za tym idzie, to "ćwiara" dla psychopaty Adriana S. oraz jego kumpli.

Do Xxxxx08.09.2016 9:14

Pod celą nikt się nim nie zainteresuję, primo więzienie to nie parada równości, że wszyscy się tam kochają inaczej, secundo jak debilnie by to brzmiało, siedząc wyrok "za głowę" będzie miał tam szacunek współosadzonych. Śniadanie obiad kolacyjka do tego raz w miesiącu paczka z fantami od kolesi z gksu. Nawet jak mu przybiją te 12 to pewnie wyjdzie po 6 latach przez które będziemy utrzymywać tego patologicznego zwyrodnialca.

paczeiniewierze07.09.2016 23:29

ludzie, co Wy *********? Nikt nie mógł zadzwonić po karetkę? Nie wierze, że przy zajściu, jak i po, nie było tam NIKOGO kto bym postąpił

Pokaż wszystkie opinie (23)