Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
6 września 2016

Pożar na Pszczyńskiej. Mogło dojść do tragedii

Pożar na Pszczyńskiej. Mogło dojść do tragedii
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek 5 września doszło do pożaru w jednym z domów jednorodzinnych na ulicy Pszczyńskiej. Straty oszacowano na około 1000 zł. Kobiecie, która znajdowała się w budynku w trakcie pożaru, nic poważnego się nie stało.

Zdarzenie miało miejsce po godzinie 13:00. Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej. Ogień pojawił się w łazience domu. Jak mówią strażacy, dom był drewniany i w nie najlepszym stanie. Szybka interwencja służb zapobiegła tragedii. Strażacy dodatkowo użyli kamery termowizyjnej by sprawdzić czy inne pomieszczenia domu nie zostały objęte ogniem. 63-letniej lokatorce nic poważnego się nie stało.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!