Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
7 września 2016

Jakub Peslar nowym zawodnikiem JKH

Jakub Peslar nowym zawodnikiem JKH
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Czeski obrońca jest nowym nabytkiem JKH GKS Jastrzębie. 24-letni Jakub Peslar przekonał do siebie trenera Roberta Kalabera w fazie testów. Zawodnik już rok temu miał dołączyć do JKH, ale ostatecznie do doszło do finalizacji transferu.

Jakub Peslar w ostatnim sezonu reprezentował barwy trzecioligowego zespołu z Ostrawy. Rozegrał tam 27 spotkań, zdobywając 3 gole i 10 asyst. Grał również w drużynie z Hawirzowa, gdzie był na wypożyczeniu.

- Transfer Jakuba Peslara był ostatnim wzmocnieniem przed sezonem 2016/2017. Ostatecznie kadra JKH będzie liczyć 28 zawodników (3 bramkarzy, 8 obrońców i 17 napastników) - informuje JKH.

Kadrę stanowią wychowankowie klubu z Leszkiem Laszkiewiczem na czele. Poza nim w kadrze z zeszłego sezonu zostali David Zabolotny, Tobiasz Bigos, Jakub Gimiński, Jan Latal, Tomasz Kulas, Łukasz i Radosław Nalewajkowie, Patryk Matusik oraz Kamil Świerski. Do drużyny dołączyło również wielu wychowanków, a także kilku obcokrajowców - Tomasz Fuczik (bramkarz) oraz Marek Charvat, Jakub Kubesz (obrońcy) oraz Tomasz Kominek (napastnik).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!