JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS 1962 Jastrzębie rozgromił Gołkowice

Aż 11 bramek strzelili piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie w meczu Podokręgowego Pucharu Polski z KS 27 Gołkowice. Czterokrotnie jastrzębianie trafili do bramki z rzutu karnego. Spotkanie zakończyło się wynikiem 11:0.

Jastrzębianie atakowali rywali od początku meczu. Pierwsza bramka padła w 12. minucie, potem było już tylko łatwiej. Na listę strzelców pisali się Dominik Szczęch, Daniel Szczepan (dwa gole), Farid Ali (dwa gole z rzutu karnego).

Druga połowa rozpoczęła się od gola Dominika Szczęcha. Tak jak i w pierwszej połowie piłkarze GKS-u prawie cały czas byli przy piłce i dyktowali grę. Kolejny gol padł w 65. minucie z rzutu karnego. Tym razem trafienie zaliczył Tomasz Dzida. Jastrzębianie trafiali jeszcze 4 razy. Gole zdobyli Damian Zajączkowski, Adrian Kopacz oraz Wojciech Caniboł (dwa gole).

GKS 1962 Jastrzębie - KS 27 Gołkowice 11:0 (5:0)
1:0 - Dominik Szczęch (12 min.)
2:0 - Daniel Szczepan (21 min.)
3:0 - Farid Ali (25 min., rzut karny)
4:0 - Farid Ali (41 min., rzut karny)
5:0 - Daniel Szczepan (43 min.)
6:0 - Dominik Szczęch (46 min.)
7:0 - Tomasz Dzida (65 min., rzut karny)