Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
12 września 2016

Wygrana na inauguracje. 5:2 z Gdańskiem

Wygrana na inauguracje. 5:2 z Gdańskiem
fot. jkh.pl

JKH GKS Jastrzębie pewnie pokonali beniaminki ligi, Stoczniowiec Gdańsk, w meczu inauguracyjnym ligi. Jastrzębianie strzelili pięć bramek i stracili tylko dwie.

Pierwszy mecz na pewno spodobał się kibicom. Mocny początek zafundował jastrzębianom Jan Lata, który już w 5. minucie wrzucił krążek do bramki. Druga i trzecia bramka padły w 15. minucie, w odstępie zaledwie 38 sekund. Kilka chwil później rywale mogli cieszyć się z pierwszej bramki. Jej strzelcem był Maciej Rompkowski.

W drugiej tercji ponownie jastrzębianie rządzili na lodowisku. Dwie bramki padły w 25 i 29. minucie, a ich strzelami byli Radek Nalewajka i Leszek Laszkiewicz, który popisał się celnym uderzeniem z backhandu.

Na pocieszenie, hokeiści Stoczniowca w trzeciej tercji wykorzystali grę w przewadzę i  pokonali Dawida Zabolotnego w bramce, trafiając drugiego gola.

JKH GKS Jastrzębie - MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk 5:2 (3:1, 2:0, 0:1)
1:0 - 04:09 - Jan Latal - Tomasz Kulas, Tomasz Kominek (5/4)
2:0 - 14:02 - Dominik Jarosz - Tomasz Kulas
3:0 - 14:40 - Jan Latal - Krzysztof Bryk
3:1 - 17:03 - Maciej Rompkowski - Szymon Marzec, Zack Josepher
4:1 - 24:54 - Radosław Nalewajka - Tomasz Kominek, Jan Latal (5/4)
5:1 - 28:27 - Leszek Laszkiewicz - Krzysztof Bryk
5:2 - 45:39 - Zack Josepher - Szymon Marzec, Maciej Rompkowski (5/4)

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Fuczik) - Michałowski, Peslar, Laszkiewicz, Paś, R. Nalewajka - Latal, Charvat, Kominek, Kulas, Bryk - Gimiński, Bigos, Pelaczyk, Wróbel, Jarosz - Kubesz, Chorążyczewski, Matusik, Kącki, Bichta.

MH Automatyka Stoczniowiec 2014 Gdańsk: Kieler (Szczerba) - Kantor, Lehmann, Różycki, Steber, Nasca - Nowak, Josepher, Gościński, Kasel-Dahl, Sochacki - Wachowski, Dolny, Pesta, Rompkowski, Marzec - Szczerbakow, Wrycza, Ziółkowski, Strużyk.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!