Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
12 września 2016

Napadł na 79-latka w piwnicy. Jest już zatrzymany

Napadł na 79-latka w piwnicy. Jest już zatrzymany
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci zatrzymali 18-latka, który w minionym tygodniu napadł na 79-letniego jastrzębianina. Nastolatek uderzył mężczyznę i ukradł mu 120 zł. Okazało się, że nie działał sam.

Zdarzenie miało miejsce późnym wieczorem na osiedlu Przyjaźń. 18-latek zaczepił schodzącego do piwnicy 79-latka, proszą o pożyczenie cyny do lutownicy. Kiedy 79-latek otworzył drzwi pomieszczenia, nastolatek uderzył go w głowię, po czym zabrał z kieszenie spodni 120 złotych.

- Już następnego dnia sprawca trafił w ręce policjantów. 18-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa. Okazało się, że mężczyzna nie działał sam. Towarzyszył mu jego rówieśnik- również mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, którego dzisiaj zatrzymali kryminalni - informuje policja.

Na wniosek policji, 18-latek został zatrzymany i tymczasowo aresztowany. Spędzi tam najbliższe 3 miesiące. Mimo młodego wieku, chłopak był już znany policjantom. Jemu oraz jego 18-letniemu może grozić nawet 12 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Cygan13.09.2016 20:50

Jaka kara? Pewnie niewielka. Należy uruchomić w mieście drugą grupę, która porządkuje takie sprawy i przywołuje do pionu takich bandytów. Pierwsza grypa działa bez zarzutu. Nawet nauczyli głupka na motorze, że nie jeździ się bez tłumika. Nie był z JSW ale na motorze nie pojeździ.

Turystka13.09.2016 15:46

Jak zwykle Przyjazn.....

Gość12.09.2016 14:13

Bohater. Musi być z tych prawdziwych, łysych patriotów.

Sędzia pokoju12.09.2016 13:28

30 lat pełnej odsiadki w ciężkim więzieniu o zaostrzonym rygorze nauczy tych nieprzystosowanych szacunku dla starszych.