Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-4°
13 września 2016

Prezydent miasta udzieliła niecodziennego ślubu

  • Prezydent miasta udzieliła niecodziennego ślubu
  • Prezydent miasta udzieliła niecodziennego ślubu
Więcej zdjęć:
fot. A. Krypczyk / UM Jastrzębie

Prezydent Anna Hetman, korzystając ze swoich ustawowych uprawnień udzieliła w poniedziałek ślubu cywilnego. I tak stało się w przypadku Sandry Dudy i Szymon Basiury. Ciekawostką jest, że ślub został udzielony w dwóch językach - polskim i migowym.

Niecodzienny ślub został udzielony w miniony poniedziałek. Pani młoda Sandra Duda w towarzystwie świadków, rodziny, Prezydent Miasta i kierownika Urzędu Cywilnego w języku migowym złożyła uroczystą przysięgę małżeńską ukochanemu Szymonowi Basiura. Młodzi powiedzieli sobie uroczyste „tak”, a na znak miłości i zawarcia związku wymienili się obrączkami.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Małżeńskie pary 60 lat razem Małżeńskie pary 60 lat razem

Radni obniżyli wynagrodzenie prezydent miasta Radni obniżyli wynagrodzenie prezydent miasta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Laska14.09.2016 9:28

Pani prezydent w roli księdza.

Gość13.09.2016 16:15

Kiedy Pani Prezydent utworzyła stanowisko dyrektora Stanu Cywilnego i skąd wymyśliła taką nazwę? We wszystkich urzędach miast i gmin jest stanowisko - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Kto pełni rolę tego dyrektora i za ile? Dziwna i głupia ta sensacja!

Gość13.09.2016 14:06

Pani Prezydent niech lepiej się zajmie firmą zwaną Warbus i nierobami z sekty MZK