Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
13 września 2016

Prezydent miasta udzieliła niecodziennego ślubu

  • Prezydent miasta udzieliła niecodziennego ślubu
  • Prezydent miasta udzieliła niecodziennego ślubu
Więcej zdjęć:
fot. A. Krypczyk / UM Jastrzębie

Prezydent Anna Hetman, korzystając ze swoich ustawowych uprawnień udzieliła w poniedziałek ślubu cywilnego. I tak stało się w przypadku Sandry Dudy i Szymon Basiury. Ciekawostką jest, że ślub został udzielony w dwóch językach - polskim i migowym.

Niecodzienny ślub został udzielony w miniony poniedziałek. Pani młoda Sandra Duda w towarzystwie świadków, rodziny, Prezydent Miasta i kierownika Urzędu Cywilnego w języku migowym złożyła uroczystą przysięgę małżeńską ukochanemu Szymonowi Basiura. Młodzi powiedzieli sobie uroczyste „tak”, a na znak miłości i zawarcia związku wymienili się obrączkami.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie darmowa komunikacja Będzie darmowa komunikacja

Prezydent Hetman: "Odpowiem na wszystkie pytania" Prezydent Hetman: "Odpowiem na wszystkie pytania"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Laska14.09.2016 9:28

Pani prezydent w roli księdza.

Gość13.09.2016 16:15

Kiedy Pani Prezydent utworzyła stanowisko dyrektora Stanu Cywilnego i skąd wymyśliła taką nazwę? We wszystkich urzędach miast i gmin jest stanowisko - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. Kto pełni rolę tego dyrektora i za ile? Dziwna i głupia ta sensacja!

Gość13.09.2016 14:06

Pani Prezydent niech lepiej się zajmie firmą zwaną Warbus i nierobami z sekty MZK