Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
14 września 2016

JKH GKS wygrywa z Katowicami. Wynik 3:1

JKH GKS wygrywa z Katowicami. Wynik 3:1
fot. Magdalena Kowolik / jkh.pl

Hokeiści z Jastrzębia wygrali wtorkowe spotkanie z GKS-em Katowice 3:1. Tempo meczu było spokojnie, a mecz wyrównany, ale więcej szczęścia mieli jastrzębianie.

Mecz rozpoczął się dosyć spokojnie. Obie drużyny grały rozważnie, nie chcąc stracić pierwszej bramki. W 12. minucie jastrzębianie wykorzystali podwójną przewagę i otworzyli wynik spotkania. Autorem bramki był Dominik Paś. Drużyna Roberta Kalabera nie mogła się zbyt długo cieszyć z przewagi, bo dwie minuty później katowiczanie wyrównali na 1:1.

Druga odsłona była równie spokojna w wykonaniu obu drużyn. W 33. minucie celnym strzałem popisał się Kamil Wróbel i tym samym wyprowadził JKH GKS na prowadzenie. Rywale mieli okazję do rewanżu, podczas gdy na ławce kar siedział Tomasz Kulas, jednak jastrzębianie zdołali się obronić.

Ostatnia odsłona była najciekawsza. Obie drużyny zaczęły mocniej atakować - szczególnie hokeiści GKS-u Katowice musieli położyć wszystko na jedną kartę by doprowadzi co najmniej do remisu. W 55. minucie plany pokrzyżował im Tomasz Kominek, czeski napastnik pozyskany niedawno dla JKH. Jego rajd przez połowę boiska zakończył się wrzuceniem krążka pod parkany golkipera Katowic. Pod koniec katowiczanie zdjęli bramkarza i wprowadzili kolejnego napastnika, jednak było już za późno na zmianę wyniku. Mecz wygrali jastrzębianie 3:1.

JKH GKS Jastrzębie - KH GKS Katowice 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
1:0 - 11:31 - Dominik Paś - Leszek Laszkiewicz (5/3)
1:1 - 13:19 - Marcin Biały - Daniel Bogdziul, Marek Strzyżowski
2:1 - 32:33 - Kamil Wróbel - Dominik Paś, Jakub Peslar (5/4)
3:1 - 54:02 - Tomasz Kominek - Tomasz Kulas, Jakub Gimiński

JKH GKS Jastrzębie: Fuczik (Zabolotny) - Michałowski, Peslar, Laszkiewicz, Paś, R. Nalewajka - Latal, Charvat, Kominek, Kulas, Bryk - Gimiński, Bigos, Pelaczyk, Wróbel, Jarosz - Kubesz, Chorążyczewski, Matusik, Kącki, Bichta.

KH GKS Katowice: Kostur (Grajewski) - Rąpała, Porejs, Strzyżowski, Bogdziul, Lukacević - Jakovlevs, Krawczyk, Sawicki, Toulmin, Śliwiński - Barlock, Olearczyk, Biały, Majoch, Jaworski - Korzestański, Nahunko, Bielec, Sikora, Lorek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
menel15.09.2016 7:14

brawo