Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
15 września 2016

Dawid Weis jeszcze nie zagra z drużyną

Dawid Weis jeszcze nie zagra z drużyną
fot. Arkadiusz Kogut / gksjastrzebie.com

Dawid Weis, piłkarz GKS-u 1962 Jastrzębie, nie zagra w kolejnym meczu swojej drużyny. Piłkarz doznał kontuzji, która okazała się nieco poważniejsza niż się wcześniej wydawało. Będzie musiał jeszcze odpocząć.

Zawodnik doznał kontuzji naderwania mięśnia czworogłowego uda w meczu z rezerwami Śląska Wrocław. W tym tygodniu miał rozpocząć treningu, ale grę odradził lekarz. Dawid Weis jeszcze przez 10 dni będzie musiał odpocząć.

- W poniedziałek byłem na badaniu USG i po konsultacji z lekarzem niestety muszę odpoczywać jeszcze około 10 dni. Noga mnie już nie boli, ale lepiej trochę odczekać, żeby kontuzja znów się nie odnowiła - powiedział nam Dawid Weis.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!