Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
19 września 2016

Za nami prezentacja i pierwszy mecz JW

Za nami prezentacja i pierwszy mecz JW
fot. UM Jastrzębie

W minionym tygodniu odbyła się prezentacja Jastrzębskiego Węgla. Po oficjalnej prezentacji, siatkarze zmierzyli się z Mistrzem Polski, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:3.

W czwartek odbyła się prezentacja Jastrzębskiego Węgla. Kolejno wybiegający zawodnicy przywitali się z tłumie zgromadzonymi kibicami. Po prezentacji zawodników oraz sztabu szkoleniowego, na boisko zaproszona została Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla i jej trenerzy.

Po oficjalnym przywitaniu rozegrano pierwszy sparingowe spotkanie. Mimo wyrównanej gry, ostatecznie Mistrzowie Polski lepiej poradzili sobie na jastrzębskim parkiecie i wygrali 3:1.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!