Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
19 września 2016

Przeszkadzał mu kosz. Wszystko widziała kamera

Przeszkadzał mu kosz. Wszystko widziała kamera
fot. Straż Miejska Jastrzębie-Zdrój

W miniony weekend straż miejska interweniowała ponad 70 razy. Mieszkańcy najczęściej zgłaszali interwencje zaśmiecania terenu czy zakłócania porządku. Kamera monitoringu miejskiego również czuwała i po raz kolejny wychwyciła wandala w Jarze Południowym.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę około 1:30 w nocy. Kamera miejskiego monitoringu wychwyciła grupę znajomych. Jednemu z nich najwyraźniej przeszkadzał pobliski kosz, ponieważ zaczął go kopać. Strażnicy miejscy po przyjeździe na miejscu ukarali 19-latka mandatem w maksymalnej wysokości.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem Oznakuj swój rower - złodziej będzie miał problem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
maro05.05.2017 17:28

co tydzień jest tak samo a policji nie widać w nocy albo śpią albo stoją z suszarką a wandale niszczą Jastrzębie a jar to obrywa co tydzień i zawsze ławki albo kosze .

seba22.09.2016 9:56

Do Gościa jak jesteś taki kozak to zgłoś się do pracy w Policji.Zrobisz porządek,widzę ,że chyba policja nadepnęła Ci na odcisk bo ciągle ich obwiniasz.

Gość21.09.2016 7:48

Szkoda, że policja w czasie wycieczek radiowozami, nic nie widzi.

LG20.09.2016 14:19

Popieram przedmówców @pikok oraz @Sędzia pokoju, wręczony temu młokosowi mandat pewnie wylądował obok jednego z przewróconych przezeń śmietników. Jakby miał popracować to efekt wyszedłby lepszy. Tylko koniecznie pod dozorem, żeby na pewno zrobił porządek.

Decko20.09.2016 14:14

Jestem i żądam kar typu sprzątanie w asyście SM. Nie posprzątanie dokładne to przedłużenie o 50% czasu sprzątania. Proponuję również ukaranie PUB PIZZERIA za zaśmiecanie klatek schodowych. Ich przedstawiciel rzuca pod drzwiami reklamę tej firmy. Nie każdy jest tym zainteresowany. Część ludzi zrzuca te reklamy spod swoich drzwi. Tylko ludzie z kulturą wyrzucają je do śmieci.

Prawdomowny20.09.2016 12:23

Zwyczajnie chcial odreagowac te kosmiczne ceny burgerow z food truckow po 20 - 30zl.. ;)

pikok20.09.2016 8:36

Jeden kosz? w Niedzielę rano wywróconych było co najmniej kilka lub kilkanaście koszy w jarze pd. To jest norma. Po co takiemu debilowi mandat, którego pewnie wcale nie opłaci. Żółta koszulka i sprzątanie jaru przez miesiąc. łącznie z psimi kupami.

Pokaż wszystkie opinie (10)