Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
23 września 2016

Dotrzymali słowa! Piłkarze po wygranej obcięli się "na zero"

Dotrzymali słowa! Piłkarze po wygranej obcięli się "na zero"
fot. GKS 1962 Jastrzębie

Piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie przed meczem z ekstraligowym Górnikiem Łęczna założyli, że jeśli wygrają mecz, zetną włosy. Mecz sensacyjnie zakończył się zwycięstwem jastrzębian, a piłkarze dotrzymali słowa.

Przypomnijmy, mecz został rozegrany w miniony wtorek w Jastrzębiu. Po remisie 1:1, konieczne było rozegranie rzutów karnych. W nich ostatecznie lepsi okazali się jastrzębianie, wygrywając 7:6. Tym samym GKS 1962 Jastrzębie awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski.

Nie tylko piłkarze, ale również trenerzy GKS-u ścięli włosy. - Same Pazdany, będzie puchar - komentuje jeden z kibiców GKS-u na ich facebookowym profilu. - Teraz będziemy poznawać ich po numerkach na koszulkach, bo teraz będzie ciężko - komentuje inny facebookowicz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!