Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 września 2016

Bez punktów w Krakowie. JKH przegrywa 2:4

Bez punktów w Krakowie. JKH przegrywa 2:4Zdjęcie archiwalne
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH przegrali piątkowy mecz wyjazdowy z Mistrzem Polski, Comarch Cracovią. Było już 4:0, ale jastrzębianie zdołali odrobić nieco strat. Młodej drużynie JKH, nie udało się nawiązać równej walki z doświadczoną Cracovią.

Pierwsza tercja była wyrównana. Drużyna Cracovii naszpikowana reprezentantami Polski mocno napierała na jastrzębską bramkę. Z sukcesem udało się to im w ostatniej sekundzie odsłony. Wtedy do bramki Tomasza Fuczika, krążek wrzucił Petr Sinagl.

Druga odsłona niebyła szczęśliwa dla podopiecznych Roberta Kalabera. Już w 21. minucie było 2:0, a kilka minut później 3:0. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Damian Kapica, który kiedyś strzelał bramki dla JKH. W 31. minucie wynik podwyższył Patrik Svitana. W 36. minucie jastrzębianie zdobyli pierwszego gola. Jego strzelcem był Jakub Peslar.

W 50. minucie sygnał do ataku dał Leszek Laszkiewicz, który zdobył drugą bramkę dla Jastrzębia. Hokeiści JKH próbowali jeszcze nadrobić straty, ale Cracovia kontrolowała sytuację na lodzie.

Comrach Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 4:2 (1:0, 3:1, 0:1)
1:0 - 19:59 - Petr Szinagl - Peter Novajovsky, Patrik Svitana 
2:0 - 20:59 - Damian Kapica - Petr Szinagl
3:0 - 23:39 - Damian Kapica - Damian Słaboń, Mateusz Rompkowski (5/3)
4:0 - 30:24 - Patrik Svitana - Krystian Dziubiński
4:1 - 35:29 - Jakub Peslar - Jan Latal, Leszek Laszkiewicz (5/3)
4:2 - 49:03 - Leszek Laszkiewicz - Jakub Kubesz (5/4)

Comarch Cracovia: Radziszewski (Łuba) - Novajovsky, Dutka, Svitana, Dziubiński, Szinagl - Rompkowski, Kruczek, Urbanowicz, Słaboń, Kapica - Dąbkowski, Wajda, Jenczik, Chovan, Drzewiecki - Kisielewski, Maciejewski, Wróbel, Kutsevich, Domogała.

JKH GKS Jastrzębie: Fuczik (Zabolotny) - Kubesz, Peslar, Laszkiewicz, Paś, R. Nalewajka - Charvat, Latal, Kominek, Kulas, Matusik - Bigos, Gimiński, Jarosz, Wróbel, Ludwiczak - Chorążyczewski, Balcerek, Bryk, Bichta, Kącki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!