Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
26 września 2016

GKS Tychy za mocna na JKH. Pogrom na Jastorze

GKS Tychy za mocna na JKH. Pogrom na Jastorze
fot. jkh.pl

JKH GKS Jastrzębie przegrali z GKS-em Tychy 2:9. Wicemistrzowie Polski pokazali na Jastorze, na co stać ich drużynę. Dwie honorowe bramki to trafienia Tomasza Kulasa i Kamila Wróbla.

Pierwsza odsłona była wyrównana i zakończyła się bezbramkowo. Nikt z kibiców zgromadzonych na Jastorze nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Jastrzębianie mieli dwie okazje na bramkę pod koniec pierwszej odsłony. Najpierw zaatakował Leszek Laszkiewicz, ale zabrakło precyzji. Później dobrą okazję zmarnował Tomasz Kominek.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Sygnał do ataku dla GKS-u Tychy dał w 27. minucie Adam Bagiński. Później do bramki Davida Zabolotnego strzelali jeszcze Kristek, Kalinowski, Vitek i Bepierszcz.

Wynik 5:0 nie napawał optymizmem graczy JKH. Na początku trzeciej odsłony do bramki JKH strzelali ponownie Kristek i Vitek. W 47. minucie honorową bramkę zdobył Tomasz Kulas, w 5. minut później drugie trafienie zaliczył Kamil Wróbel. To było jednak wszystko na co było stać jastrzębian w tym meczu. Pod koniec meczu tyszanie ponownie zaatakowali zdobywając jeszcze dwie bramki. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:9.

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 2:9 (0:0, 0:5, 2:4)
0:1 - 26:48 - Adam Bagiński - Remigiusz Gazda (4/5)
0:2 - 28:32 - Jaroslav Kristek - Mateusz Bepierszcz, Patryk Kogut
0:3 - 31:56 - Kamil Kalinowski - Mateusz Bepierszcz, Miroslav Zatko
0:4 - 33:57 - Josef Vitek - Mateusz Bryk, Bartłomiej Pociecha
0:5 - 36:16 - Mateusz Bepierszcz - Radosław Galant, Kamil Kalinowski
0:6 - 42:28 - Jaroslav Kristek - Patryk Kogut
0:7 - 44:47 - Josef Vitek - Filip Komorski, Bartłomiej Jeziorski
1:7 - 46:36 - Tomasz Kulas - Leszek Laszkiewicz, Jakub Kubesz
2:7 - 51:32 - Kamil Wróbel - Kamil Kącki
2:8 - 58:48 - Josef Vitek
2:9 - 59:59 - Jakub Witecki - Kamil Górny, Jaroslav Kristek

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (Fuczik) - Kubesz, Peslar, Laszkiewicz, Paś, R. Nalewajka - Latal, Charvat, Kominek, Kulas, Bryk - Gimiński, Bigos, Pelaczyk, Wróbel, Jarosz - Balcerek, Chorążyczewski, Matusik, Kącki, Bichta.

GKS Tychy: Kosowski (Żigardy) - Kubos, Ciura, Jeziorski, Komorski, Vitek - Zatko, Kotlorz, Biepierszcz, Kalinowski, Galant - Bryk, Pociecha, Vozdecky, Kristek, Kogut - Górny, Gazda, Witecki, Rzeszutko, Bagiński.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!