Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 września 2016

Emocje na Podhalu. JKH wygrywa z Nowym Targiem

Emocje na Podhalu. JKH wygrywa z Nowym Targiem
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wygrali wtorkowy mecz z TatrySki Podhale Nowy Targ. Rozstrzygnięcie meczu odbyło się dopiero w dogrywce. Wtedy gola na wagę zwycięstwa zdobył Leszek Laszkiewicz.

Pierwsza bramka padła dopiero w drugiej tercji. Z gola cieszyli się jednak zawodnicy z Nowego Targu. Jastrzębianie musieli gonić wynik aż do trzeciej tercji. W 45. minucie wyrównującego gola zdobył Kamil Wróbel. Jastrzębianie napierali rywali, ale wysiłki okazały się pójść na marne. Koniecznie było rozegranie dogrywki.

W dogrywce dobre okazje do zakończenia meczu mieli Jakub Gimiński i Jakub Peslar. Niestety nie udało się przekuć akcji na gole. Już 2 minuty po rozpoczęciu dogrywki, jastrzębianie mogli pakować się i wracać do domu, bowiem po faulu w tercji JKH sędzia podyktował rzut karny. Jednak dobrze dysponowany w jastrzębskiej bramce Tomasz Fuczik obronił karnego. Chwilę później sytuacja się wyjaśniła. W 63. minucie Leszek Laszkiewicz celnym strzałem trafił krążek w siatkę i tym samym dał zwycięstwo swojej drużynie.

TatrySki Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 1:2 d. (0:0, 1:0, 0:1, 0:1)
1:0 - 26:07 - Jarkko Hattunen - Jarmo Jikila, Krzysztof Zapała (5/4)
1:1 - 45:14 - Kamil Wróbel - Marek Charvat, Tomasz Kominek
1:2 - 62:38 - Leszek Laszkiewicz - Dominik Paś

TatrySki Podhale Nowy Targ: Juczers (B. Kapica) - Wojdyła, Haverinen, Jokila, Zapała, Hattunen - Tomasik, Syrej, Różański, Bryniczka, Gruszka - Jaśkiewicz, Łabuz, M. Michalski, Neupauer, Svitac oraz P. Michalski, D. Kapica, Siuty. 

JKH GKS Jastrzębie: Fuczik (Zabolotny) - Kubesz, Peslar, Laszkiewicz, Paś, R. Nalewajka - Latal, Charvat, Kominek, Kulas, Bryk - Gimiński, Bigos, Pelaczyk, Wróbel, Matusik oraz Chorążyczewski, Ludwiczak, Kącki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!