Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
29 września 2016

Remont budynku JSW potrwa do listopada

Remont budynku JSW potrwa do listopada
fot. JSW

Jeszcze do końca listopada potrwają prace remontowe przy budynku Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Remontowany jest parking oraz elewacja budynku. Prace wykonywane są w ramach gwarancji udzielonej przez poprzedniego wykonawce. JSW nie poniesie kosztów remontu.

- Po specjalistycznych badaniach ściany zewnętrznej budynku siedziby JSW okazało się, że nie tak dawno wykonana elewacja jest popękana, a jej elementy mogłyby zacząć odpadać. Stwierdzono również, że nawierzchnia spółkowego parkingu nadaje się do szybkiego remontu - informuje JSW.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Emeryci bez deputatu piszą list do premiera Emeryci bez deputatu piszą list do premiera

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Zygmunt30.09.2016 21:47

Tak się dzieje gdy bierze się tanią firmę. JSW to firma państwowa, więc musiała ogłosić przetarg. Żałosne są te przetargi.