Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
30 września 2016

GKS Jastrzębie znów wygrywa! 5:2 z Rybnikiem

GKS Jastrzębie znów wygrywa! 5:2 z Rybnikiem
fot. Adam Kuźniar

GKS 1962 Jastrzębie pewnie wygrał wyjazdowe spotkanie z drużyną Rymer Rybnik. Jastrzębianie przekuli swoją przewagę na wynik i wygrali 5:2.

Podopieczni Jarosława Skrobacza dobrze rozpoczęli spotkanie. Ich przewaga na boisku rysowała się od początku spotkania. W 10. minucie pierwszą bramkę dla GKS-u zdobył Daniel Szczepan. Później plany GKS-u pokrzyżowały dwie bramki Łukasza Heroka (2:1).

Jastrzębianie zaczęli odrabiać straty w drugiej połowie. W 49. minucie na 2:2 wyrównał Damian Zajączkowski. Później było już łatwiej. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Tomasz Dzida, Damian Weis i Kamil Szymura.

Rymer Rybnik - GKS 1962 Jastrzębie 2:5 (2:1)
0:1 - Daniel Szczepan (10 min.)
1:1 - Łukasz Herok (14 min.)
2:1 - Łukasz Herok (23 min.)
2:2 - Damian Zajączkowski (49 min.)
2:3 - Tomasz Dzida (60 min.)
2:4 - Dawid Weis (80 min.)
2:5 - Kamil Szymura (90 min.)

Rymer Rybnik: Michał Łagoda - Marcin Moskal, Piotr Bednorz, Krzysztof Sierny, Artur Molenda, Krzysztof  Polonius (70. Błażej Pyszny), Mateusz Marcol, Remigiusz Ciepły, Mateusz Adamczyk, Łukasz Herok, Kamil Szydłowski.

GKS 1962 Jastrzębie: Jakub Świerczek – Paweł Gwóźdź, Piotr Pacholski (46. Kamil Szymura), Kacper Kawula, Dominik Kulawiak (46. Oskar Mazurkiewicz), Piotr Trąd, Adrian Kopacz (46. Damian Tront), Tomasz Musioł (46. Damian Zajączkowski), Dawid Weis, Tomasz Dzida, Daniel Szczepan.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!