Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
3 października 2016

Instruktorka "eLki" bez prawka. Zawiniła jej kursantka

Instruktorka "eLki" bez prawka. Zawiniła jej kursantka
fot. facebook.com/drogionline

W miniony weekend na ul. Karola Miarki doszło do groźnego wypadku w wyniku którego 3 osoby zostały przewiezione do szpitala. Za wymuszenie pierwszeństwa odpowie nie kursantka "eLki", ale instruktorka.

Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę po godzinie 9:00 na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej, Karola Miarki i Energetyków. Według ustaleń policji, 18-letnia kursantka na prawo jazdy wyjeżdżając z ulicy Karola Miarki nie ustąpiła pierwszeństwa kierującej Audi, która jechała ul. Armii Krajowej w kierunku centrum.

- W wyniku stłuczki, drugi z samochodów siłą bezwładności uderzył w stojącą na skrzyżowaniu skodę, którą kierował 58-latek. Na skutek wypadku do szpitala trafiła instruktorka oraz kursantka na prawo jazdy, a także 30-latka, która podróżowała audi - informuje policja.

W związku z rażącym naruszeniem przepisów, policjanci zatrzymali prawo jazdy 45-letniej instruktorce. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
erwin08.10.2016 18:21

instruktorka zapewne zajęta rozmową telefoniczną a kursantka jedzie jak chce.

do PoirytowanyKierowca05.10.2016 0:36

Tyś korki widział w życiu

fil04.10.2016 13:19

czepiamy sie pani instruktor , bo facet instruktor jeszcze nie miał takiej kolizji, a facetów instruktorów jest zdecydowanie więcej niż bab.

PoirytowanyKierowca04.10.2016 12:24

Dokładnie niech te pachoły ze śląskiej się w końcu wezmą za te eLki. Wyjeżdża Ci taka kolumna eLek dodatkowo razem z traktorami w godzinach gdzie jest największy ruch i tworzą korki wszędzie tam gdzie są one największe. Po co oczywiście wziąć kursanta na plac żeby ogarnął podstawy ruszania, lepiej wjeb** go na miasto i niech blokuje skrzyżowania, lewy pas i niech jedzie 20-30km/h przez miasto(oczywiście najlepiej lewym pasem) a ty człowieku próbuj ominąć potem ich wszystkich jakimś innym sposobem jak slalom.

A za te jeżdżenie po 20km/h po mieście(a jest to notoryczne wręcz) to bym temu instruktorowi w łeb strzelił bo przez nich później powstają nerwowe zachowania

trololo04.10.2016 10:43

Tak to jest jak kobiety wychodzą z kuchni

typ04.10.2016 0:54

Czt tam przypadkiem nie pisze na rejestracji SDW ?

gość 103.10.2016 19:47

Wszyscy się tak czepiacie Pani instruktor, fakt ona jest winna ale jest grono Panów instruktorów którzy nie umieją jeździć, swoją drogą Instruktorzy są podobno po testach Psychiatrycznych... Ciekawe ilu z nich je przepłaciło i ilu z nich ma Prawko kilka lat... Nie zawsze winna jest Kobieta a to jakie doświadczenie ma człowiek czyt. Instruktor...

Pokaż wszystkie opinie (13)