Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
3 października 2016

Instruktorka "eLki" bez prawka. Zawiniła jej kursantka

Instruktorka "eLki" bez prawka. Zawiniła jej kursantka
fot. facebook.com/drogionline

W miniony weekend na ul. Karola Miarki doszło do groźnego wypadku w wyniku którego 3 osoby zostały przewiezione do szpitala. Za wymuszenie pierwszeństwa odpowie nie kursantka "eLki", ale instruktorka.

Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę po godzinie 9:00 na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej, Karola Miarki i Energetyków. Według ustaleń policji, 18-letnia kursantka na prawo jazdy wyjeżdżając z ulicy Karola Miarki nie ustąpiła pierwszeństwa kierującej Audi, która jechała ul. Armii Krajowej w kierunku centrum.

- W wyniku stłuczki, drugi z samochodów siłą bezwładności uderzył w stojącą na skrzyżowaniu skodę, którą kierował 58-latek. Na skutek wypadku do szpitala trafiła instruktorka oraz kursantka na prawo jazdy, a także 30-latka, która podróżowała audi - informuje policja.

W związku z rażącym naruszeniem przepisów, policjanci zatrzymali prawo jazdy 45-letniej instruktorce. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
erwin08.10.2016 18:21

instruktorka zapewne zajęta rozmową telefoniczną a kursantka jedzie jak chce.

do PoirytowanyKierowca05.10.2016 0:36

Tyś korki widział w życiu

fil04.10.2016 13:19

czepiamy sie pani instruktor , bo facet instruktor jeszcze nie miał takiej kolizji, a facetów instruktorów jest zdecydowanie więcej niż bab.

PoirytowanyKierowca04.10.2016 12:24

Dokładnie niech te pachoły ze śląskiej się w końcu wezmą za te eLki. Wyjeżdża Ci taka kolumna eLek dodatkowo razem z traktorami w godzinach gdzie jest największy ruch i tworzą korki wszędzie tam gdzie są one największe. Po co oczywiście wziąć kursanta na plac żeby ogarnął podstawy ruszania, lepiej wjeb** go na miasto i niech blokuje skrzyżowania, lewy pas i niech jedzie 20-30km/h przez miasto(oczywiście najlepiej lewym pasem) a ty człowieku próbuj ominąć potem ich wszystkich jakimś innym sposobem jak slalom.

A za te jeżdżenie po 20km/h po mieście(a jest to notoryczne wręcz) to bym temu instruktorowi w łeb strzelił bo przez nich później powstają nerwowe zachowania

trololo04.10.2016 10:43

Tak to jest jak kobiety wychodzą z kuchni

typ04.10.2016 0:54

Czt tam przypadkiem nie pisze na rejestracji SDW ?

gość 103.10.2016 19:47

Wszyscy się tak czepiacie Pani instruktor, fakt ona jest winna ale jest grono Panów instruktorów którzy nie umieją jeździć, swoją drogą Instruktorzy są podobno po testach Psychiatrycznych... Ciekawe ilu z nich je przepłaciło i ilu z nich ma Prawko kilka lat... Nie zawsze winna jest Kobieta a to jakie doświadczenie ma człowiek czyt. Instruktor...

Pokaż wszystkie opinie (13)