Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
4 października 2016

Niedoszły samobójca okazał się być poszukiwanym

Niedoszły samobójca okazał się być poszukiwanym
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

39-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju wpadł na osobiliwy pomysł. Mężczyzna wybrał numer 112 twierdząc, że chce targnąć się na swoje życie. Mimo tego, że zgłoszenie okazało się nieprawdziwe, jastrzębianin i tak trafił do aresztu. Widniał już bowiem w policyjnych bazach poszukiwanych.

Informację o desperacie oficer dyżurny otrzymał w środę wieczorem od dyspozytora Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego. 39-latek wykonał krótkie połączenie z numerem alarmowym, poinformował, że chce popełnić samobójstwo, po czym zakończył rozmowę. Policjanci szybko dotarli do domu desperata, jednak jego pokój był zamknięty na klucz. Podczas próby dostania się do środka, mundurowi usłyszeli trzask mebli, po którym wewnątrz nastała cisza. W związku z podejrzeniem, że desperat mógł zrobić sobie krzywdę, stróże prawa wyważyli drzwi. W pokoju jednak nikogo nie było. Mężczyzna schował się przed policjantami w komórce i jak się okazało, był pod wpływem alkoholu.

- Pijany jastrzębianin przyznał, że wcale nie chciał targnąć się na swoje życie i nie wie dlaczego zadzwonił na numer alarmowy. Ostatecznie trafił do policyjnego aresztu, gdyż wyszło na jaw, że jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości - informuje policja.

Jastrzębianin trafi niebawem do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu karę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Prawo a nie bezprawie04.10.2016 18:25

To wystarczy jak zapłaci kilka tysięcy złotych (płatne natychmiast po zasądzeniu) za akcję policji. Funkcjonariusze mogli być w innym miejscu.