Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
6 października 2016

Masa wypadków na drogach. Winna pogoda

Masa wypadków na drogach. Winna pogoda
fot. facebook.com/drogionline

W ostatnich dniach pogoda nie przysporzyła kierowcom powodów do zadowolenia. Liczne opady i spadające liście sprawiły, że na drogach zrobiło się ślisko. Tylko w miniony poniedziałek doszło do 19 zdarzeń drogowych.

Niesprzyjająca aura utrudniła kierowcom jazdę. Tylko w poniedziałek odnotowano 19 zdarzeń drogowych takich jak zderzenia czy groźniejsze wypadki. We wtorek było już spokojniej, bo odnotowano tylko jedną niegroźną kolizję na alei Jana Pawła II, w pobliżu hali.

- Wszystko wskazuje na to, że kierowcy przyzwyczaili się do niesprzyjających warunków pogodowych i jeżdżą zdecydowanie bezpieczniej - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Kierowca20.09.2017 16:44

Jaka pogoda jest winna. To głupota. Szczyty głupoty są winne. Oto bezmyślne gamonie, których mózgi nie potrafią zrozumieć, że nastąpiła jakaś zmiana. Karać, zabierając prawa jazdy. Nawet na zawsze.

Gość07.10.2016 12:25

Jak nie pogoda, to opaczność. W ten sposób zawsze można wytłumaczyć nie używanie mózgu.

Sobiepan07.10.2016 10:18

Bo rzeczywiście winni są ludzie. Po to mają rozum, żeby wyciągać wnioski z tego co się wokół nich dzieje. Co można powiedzieć o głupolu, który pędzi przez miasto z szybkością 70km/godz w deszczu przy słabej widoczności z włączonymi światłami dziennymi LED? Tylko to, że jest daleko od rozumu. A pewnie go ma tylko w szczątkowej formie. Gdyby się sam rozbił i nawet zabił to może była by to jedyna dobra czynność jaką zrobił. Ale najczęściej zrobi komuś krzywdę a sam wyjdzie bez szwanku. Za to będzie miłą pretensje, że ktoś jechał zgodnie z przepisami.

merfi07.10.2016 8:11

Do "Obiektyw" - im więcej, tym lepiej, że napisze że nie pogoda, tylko ludzie. 3/4 ludzi za kierownicą nie nadaje się do prowadzenia samochodów.

Obiektyw06.10.2016 18:15

Ilu jeszcze napisze, ze to nie pogoda tylko ludzie?

Gość II06.10.2016 10:56

Winna pogoda czy ludzie? Taka pogoda zdarza się dosyć często. Pozostaje tajemnicą dlaczego niektórzy ludzie a tak głupi, że jeżdżą tak jak zwykle nie wyciągając żadnych wniosków. Czy są bezmyślni? Jak widać, tak. Wczoraj widziałem na Podhalańskiej trzy samochody i trzy panie stojące przy swych potłuczonych samochodach. Ewidentnie nie zachowały należytej bezpiecznej odległości i szybkości. Cóż za głupota!

Laska06.10.2016 9:22

Nareszcie coś się dzieje w tej nudnej wsi.

Pokaż wszystkie opinie (10)