Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
6 października 2016

Motorowerzysta ranny w wyniku zderzenia z osobówką

Motorowerzysta ranny w wyniku zderzenia z osobówką
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Na skutek zderzenia samochodu osobowego z motorowerem, do szpitala trafił 62-letni kierowca jednośladu. Z ustaleń policji wynika, że przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Do zdarzenia doszło 6 października przed godziną 7:00. Wszystko wskazuje na to, że przepisy naruszył 20-letni kierowca fiata. Jastrzębianin, jadąc ulicą Armii Krajowej w kierunku Moszczenicy, podczas skręcania w ulicę Energetyków, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motorowerzyście, który jechał w kierunku centrum miasta. W wyniku zderzenia 62-letni motorowerzysta z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Uczestnicy stłuczki byli trzeźwi.

- Przypominamy kierowcom o zachowaniu należytej ostrożności. Opady deszczu i leżące na drodze liście znacznie wydłużają drogę hamowania, dlatego apelujemy o rozwagę - apeluje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Bezstronny07.10.2016 10:26

Kolejny debilek, bezmózgowiec który powinin mieć zakaz poruszania się po mieście sam. Nie, nie jeżdżąc samochodem tylko per pedes. Tymczasem jedzie i krzywdzi ludzi. Czlowiek 60 letni może umrzeć na skutek takiego potrącenia. Nie na miejscu. Za kilka miesięcy. Zdarza się dosyć często, że organizm nie ma już siły na powrót do stanu z przed wypadku i ginie. Rzecz jasna, 20-letni głupek nie rozumie i teraz pewnie ma pretensje do starszej osoby, że jechała głową główną. Głupek uważa, że skoro jechał, to miał pierszeństwo. Czy rodzice tego infntylnego gamonia zareagowali jakoś na ten wypadek, czy uznają winę starszego pana? Bardzo bym chciał to wiedzieć.