Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
7 października 2016

Oszuści grasują. Ofiarą 84-letnia jastrzębianka

Oszuści grasują. Ofiarą 84-letnia jastrzębianka
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Policja ostrzega przed oszustami, którzy grasują na terenie naszego miasta. Niedawno ich ofiarą padła 84-letnia jastrzębianka, która straciła 10 000 złotych. Oszuści okradli ją w jej mieszkaniu.

O tym jak łatwo można paść ofiarą oszustów, przekonała się w czwartek 84-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju. Oszuści weszli do jej mieszkania podając się za pracowników wodociągów. Mieli sprawdzić rury instalacji wodnej w kuchni. Kobieta zaczęła jednak podejrzewać, że są to oszuści, a ci widząc jej podejrzliwość stanęli na jej drodze uniemożliwiając wyjście z pomieszczenia. W tym czasie splądrowali szuflady w innym pokoju i ukradli 10 000 złotych.

- Pomysłowość i bezczelność złodziei nie zna granic. Zdarza się, że podają się za pracowników administracji, energetyki czy wodociągów, a także policjantów lub księży i zaledwie chwila nieuwagi wystarczy im, aby wynieść z naszych mieszkań kosztowności - komentuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość08.10.2016 13:27

Myślałem, że rozpoczęły się kolędy , albo posłowie odwiedzają wyborców.

GOL07.10.2016 15:20

Kto pierwszy ich dopadnie. My czy policja. Jak my, to bedą mieli dożywotnie problemy zdrowotne.