Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
7 października 2016

Oszuści grasują. Ofiarą 84-letnia jastrzębianka

Oszuści grasują. Ofiarą 84-letnia jastrzębianka
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Policja ostrzega przed oszustami, którzy grasują na terenie naszego miasta. Niedawno ich ofiarą padła 84-letnia jastrzębianka, która straciła 10 000 złotych. Oszuści okradli ją w jej mieszkaniu.

O tym jak łatwo można paść ofiarą oszustów, przekonała się w czwartek 84-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju. Oszuści weszli do jej mieszkania podając się za pracowników wodociągów. Mieli sprawdzić rury instalacji wodnej w kuchni. Kobieta zaczęła jednak podejrzewać, że są to oszuści, a ci widząc jej podejrzliwość stanęli na jej drodze uniemożliwiając wyjście z pomieszczenia. W tym czasie splądrowali szuflady w innym pokoju i ukradli 10 000 złotych.

- Pomysłowość i bezczelność złodziei nie zna granic. Zdarza się, że podają się za pracowników administracji, energetyki czy wodociągów, a także policjantów lub księży i zaledwie chwila nieuwagi wystarczy im, aby wynieść z naszych mieszkań kosztowności - komentuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość08.10.2016 13:27

Myślałem, że rozpoczęły się kolędy , albo posłowie odwiedzają wyborców.

GOL07.10.2016 15:20

Kto pierwszy ich dopadnie. My czy policja. Jak my, to bedą mieli dożywotnie problemy zdrowotne.