Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
7 października 2016

Prezes JSW doceniony. Wiceprezes odchodzi

Prezes JSW doceniony. Wiceprezes odchodzi
fot. JSW

Tomasz Gawlik, prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej został doceniony przez Gazetę "Parkiet". Gawlik uznany został jako jeden z najlepszych menadżerów spółek energetycznych i paliwowych w kraju.

Gazeta "Parkiet" przeanalizowała kilkumiesięczną pracę prezesów poszczególnych spółek notowanych na giełdzie. Jednym z najlepiej ocenianych był Tomasz Gawlik, prezes JSW. "Parkiet" wysoko ocenił przeprowadzaną przez niego restrukturyzację firmy przy maksymalnym wykorzystaniu możliwości, jakie dają porozumienia ze związkami. Wysoką pozycję prezes JSW otrzymał również w ankiecie przeprowadzonej na stronie internetowej gazety. Zaliczany jest do trzech najlepiej zarządzających prezesów spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Tymczasem Krzysztof Mysiak, wiceprezes ds. handlu zrezygnował ze stanowiska nie podając powodu rezygnacji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring

Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią? Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Songo10.10.2016 17:01

Do SztygarZofia: jakbym czytał artykuł z "Jastrzębskiego Węgla"

SztygarZofia09.10.2016 21:57

Gawlik i Pawlinów to dobry tandem. Pierwszy zna się na gospodarce i jak ryba w wodzie kuma rynek. Drugi może wzbudzać kontrowersje i u niektórych niesmak albo oburzenie. Ale to prawdziwy górnik, któremu nie wcisniesz kitu. Ten facet umie zmobilizować załogę, a gdy ta zrobi swoje potrafi to docenić. Owszem, JP ma swoje za skórą, ale kto nie ma ? Nie wiem czy jest w JSW ktoś kto lepiej zna rynki, biznes i globalną gospodarkę od prezesa Gawlika i nie ma drugiego takiego górnika jak Józef Pawlinów. Reasumując. Ci dwaj prezesi podnieśli JSW z kolan. Teraz czas na umocnienie pozycji i Rozwój, Rozwój, Rozwój.

menel09.10.2016 18:38

zagórowskiego też wychwalali pod niebiosa jak sypał kasą na lewo i prawo to też mu wręczano nagrody i wyróżnienia menadżera roku i stulecia ;-) a efekty pracy tego pana znamy a tu pożyjemy zobaczymy oby było lepiej :)
Szczęść Boże

Jas-Mosiak09.10.2016 13:26

Wszysko...ok. Tylko coś przechodzenie na urlopy górnicze się przedłuża.... Jeśli dalej tak "kulawo" to będzie szło to górnicy z Krupińskiego nie bardzo dadzą się wciągnąć do SRK ,bo widzą że to coś zaczyna lipnie wyglądać.

górnik08.10.2016 17:45

Facet zaczynał jako pomocnik ślusarza...zawsze ambitny,człowiek z klasą, zawsze dla ludzi

Songo08.10.2016 10:29

Wiceprezes ds. handlu zrezygnował ze stanowiska..."poproszono" go aby tak zrobił, ponieważ się nie nadawał. Takie ceny węgla jakie on wynegocjował z partnerami to śmiech !!

henio07.10.2016 15:13

jeden z lepszych menagerów w kraju wyróóżniony juz teraz, bardzo licznymi nagrodami

Pokaż wszystkie opinie (9)