Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
7 października 2016

Prezes JSW doceniony. Wiceprezes odchodzi

Prezes JSW doceniony. Wiceprezes odchodzi
fot. JSW

Tomasz Gawlik, prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej został doceniony przez Gazetę "Parkiet". Gawlik uznany został jako jeden z najlepszych menadżerów spółek energetycznych i paliwowych w kraju.

Gazeta "Parkiet" przeanalizowała kilkumiesięczną pracę prezesów poszczególnych spółek notowanych na giełdzie. Jednym z najlepiej ocenianych był Tomasz Gawlik, prezes JSW. "Parkiet" wysoko ocenił przeprowadzaną przez niego restrukturyzację firmy przy maksymalnym wykorzystaniu możliwości, jakie dają porozumienia ze związkami. Wysoką pozycję prezes JSW otrzymał również w ankiecie przeprowadzonej na stronie internetowej gazety. Zaliczany jest do trzech najlepiej zarządzających prezesów spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Tymczasem Krzysztof Mysiak, wiceprezes ds. handlu zrezygnował ze stanowiska nie podając powodu rezygnacji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Emeryci bez deputatu piszą list do premiera Emeryci bez deputatu piszą list do premiera

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Songo10.10.2016 17:01

Do SztygarZofia: jakbym czytał artykuł z "Jastrzębskiego Węgla"

SztygarZofia09.10.2016 21:57

Gawlik i Pawlinów to dobry tandem. Pierwszy zna się na gospodarce i jak ryba w wodzie kuma rynek. Drugi może wzbudzać kontrowersje i u niektórych niesmak albo oburzenie. Ale to prawdziwy górnik, któremu nie wcisniesz kitu. Ten facet umie zmobilizować załogę, a gdy ta zrobi swoje potrafi to docenić. Owszem, JP ma swoje za skórą, ale kto nie ma ? Nie wiem czy jest w JSW ktoś kto lepiej zna rynki, biznes i globalną gospodarkę od prezesa Gawlika i nie ma drugiego takiego górnika jak Józef Pawlinów. Reasumując. Ci dwaj prezesi podnieśli JSW z kolan. Teraz czas na umocnienie pozycji i Rozwój, Rozwój, Rozwój.

menel09.10.2016 18:38

zagórowskiego też wychwalali pod niebiosa jak sypał kasą na lewo i prawo to też mu wręczano nagrody i wyróżnienia menadżera roku i stulecia ;-) a efekty pracy tego pana znamy a tu pożyjemy zobaczymy oby było lepiej :)
Szczęść Boże

Jas-Mosiak09.10.2016 13:26

Wszysko...ok. Tylko coś przechodzenie na urlopy górnicze się przedłuża.... Jeśli dalej tak "kulawo" to będzie szło to górnicy z Krupińskiego nie bardzo dadzą się wciągnąć do SRK ,bo widzą że to coś zaczyna lipnie wyglądać.

górnik08.10.2016 17:45

Facet zaczynał jako pomocnik ślusarza...zawsze ambitny,człowiek z klasą, zawsze dla ludzi

Songo08.10.2016 10:29

Wiceprezes ds. handlu zrezygnował ze stanowiska..."poproszono" go aby tak zrobił, ponieważ się nie nadawał. Takie ceny węgla jakie on wynegocjował z partnerami to śmiech !!

henio07.10.2016 15:13

jeden z lepszych menagerów w kraju wyróóżniony juz teraz, bardzo licznymi nagrodami

Pokaż wszystkie opinie (9)